Майнери-любителі починають рахувати майнінг Ethereum невигідним і продають свої ферми

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum майнінг ферми для майнінгу
297 переглядів
Цього року ціна на Ethereum зросла настільки, що коли курс криптовалюти досяг рекордного рівню понад 400 доларів, багато ентузіастів криптовалют придбали графічні карти AMD і Nvidia, щоб встигнути приєднатися до майнінгу, який раптово став настільки прибутковим.

Попит був таким високим, що привів до дефіциту відеокарт і захмарних цін на них. Однак сьогодні багато майнерів в США масово продають свої ферми, більше не знаходячи видобуток Ethereum вигідним.

Згідно зі звітом RBC Capital Markets, зростаючий ринок майнінгової промисловості привів до продажів GPU на 100 млн $ для Nvidia всього за 11 днів. Ці продажі, в свою чергу, розбудили інтерес до компаній з боку інвесторів і курс акцій Nvidia і AMD почав стрімко зростати.

В той момент один токен Ефіріума коштував близько 334,79 $. У цьому місяці вартість токену впала до мінімуму в 134,21 $. На сьогодні ціна ефіру трохи відновилася - на момент публікації курс становить 225 $ - проте безліч дрібних майнерів-любителів в останні пару-трійку тижнів буквально кинулися продавати свої ферми, ймовірно, крім зниження курсу, враховуючи і інші чинники, що зроблять в найближчому часі непрофесійний майнінг Ethereum невигідним - зокрема, майбутній перехід мережі на алгоритм PoS.

Кількість продажів майнінгового обладнання на eBay стрімко зростає. У червні було зареєстровано 57 завершених продажів з 125, а в липні їх вже налічується майже 300. 22 липня на сайті можна було виявити 534 результати за пошуковим запитом "Ethereum Mining Rig". Зараз їх на сайті 409.


Продавці, з якими зв'язалася команда Сryptocoinsnews, заявили, що видобуток став просто не вигідним. Один з них розповів, що він використовував обладнання для майнінгу Ethereum близько місяця, але вирішив продати його, оскільки прийняв рішення вийти з цього бізнесу. Інший, заявив, що зрозумів: майнінг Ethereum перестав себе окупати.

Токен Ефіріума виріс в цьому році приблизно з 8 до 400 $ і це викликало такий значний приплив ентузіастів майнінгу, що складність його видобутку надзвичайно збільшилася. 21 липня була зафіксоване найбільше середнє значення складності видобутку - 1304,917 TH, в той час, як ще на початку червня середня складність становила 561,001 TH.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах