Капіталізація криптовалютного ринку виросла до $ 95 млрд. завдяки зростанню ціни на Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
326 переглядів
Числа грають критичну роль у світі криптовалют. Кожен хоче знати, скільки коштують окремі монети і маркери, або яка їх ринкова капіталізація. Після тижня, заповненого злетами і падіннями, ми можемо заявити, що загальна сума криптовалютного ринку повертається до $ 100 млрд.

Більшість валют з топ-10 відзначилися різним зростанням за останні 24 години. Цікаве ще попереду...

Імпульс для розвитку криптовалютного ринку дають спекулянти

Минулий тиждень був наповнений радістю і жахом для криптоспільноти. Коли ціна Bitcoin знижується, за нею автоматично слідують всі інші валюти. У більшості випадків це може мати катастрофічні наслідки, як ми бачили протягом перших кількох днів попереднього тижня. На щастя, ми зловили хороший відскок у другій половині минулого тижня, який повернув ціну Bitcoin-а назад до US $ 2,740 і вище. Більшість альткойнів також почали відновлювати свою вартість.


Сьогодні ми бачимо, що загальна сума капіталізації криптовалютного ринку повернулася до рівню $ 95,4 млрд., раніше вона становила $ 68,5 млрд. Але, що більш важливо, зростання було поступовим, а не різким сплеском вгору. Грошовий потік повертається назад в криптовалюти в контрольованому темпі. Цей позитивний імпульс дозволив цінам всіх основних криптовалют повернутися до того значення, де вони були до падіння.

Ми бачимо, що ціна Bitcoin виросла на 2,22%. Це непогане значення, враховуючи, що торгівля у вихідні завжди йде повільніше, ніж в інші дні тижня. Знову ж таки, багато людей переміщують свої монети з бірж в безпечні гаманці в очікуванні можливого поділу мережі 1 серпня. Ця подія поки не вплинула негативно на вартість Bitcoin. Якщо обсяг торгів знову збільшиться, Bitcoin може навіть перевищити $ 3 000 вже на цьому тижні. Це здається малоймовірним, але ми ніколи не знаємо, що чекає нас в майбутньому.


Інші валюти з топ-10 демонструють аналогічне зростання. Ethereum, XRP, Litecoin і Ethereum Classic мають подібні позитивні висхідні тренди. Двома винятками є NEM і Dash, так як їх значення збільшилося на 5,29% і 4,95% відповідно. У випадку з Dash це може мати якесь відношення до випуску гаманця, який нарешті отримав схвалення Apple App Store, після більше, ніж року спроб отримати визнання. Тільки дві валюти в топ-10 втратили свою вартість: Stratis - на 0,69% - і IOTA на 1,53%.

Що ми чекаємо на майбутньому тижні

Біткойн може прорватися через рівень $ 3000. Ефіріум, як і раніше, бореться за те, щоб досягти ціни $ 225 і битва ще далека від завершення. XRP може спробувати досягти ціни вище $ 0,20, хоча це буде нелегко. Litecoin намітив мету в $ 45, а Dash хоче знову коштувати $ 200. Ethereum Classic може виявитися темною конячкою, хоча, мабуть, вартість буде продовжувати коливатися між $ 15 і $ 16 в доступному для огляду майбутньому.

Якщо все піде за планом, що буває рідко, загальна сума криптовалютного ринку знову підніметься до $ 100 млрд. і вище. Зараз індекс домінування Bitcoin знаходиться на рівні 47,4%, і буде цікаво подивитися, як це значення буде розвиватися в найближчі тижні. Все може трапитися в світі криптовалюти і добре, і погане.

На даний момент все виглядає досить позитивно.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах