З початку року криптовалюта Ripple подорожчала на 3000%

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple
491 перегляд
2017 рік виявився вдалим не тільки для Bitcoin і Ethereum, а й для криптовалюти Ripple (Ріплі). З січня вона подорожчала на 3000%. Сьогодні один токен Ріплі (XRP) коштує трохи менше 20 центів: годину тому його вартість становила $ 0,1952. Тоді як на початку року він торгувався за $ 0,0065. Згідно зі звітом CNBC, подібне зростання пояснюється великими планами зі створення нових платформ для продажу токенів XRP, а також збільшенням обсягу транзакцій.

У червні Ріплі підскочив до позначки $ 0,26, що відповідає зростанню в 4000% з початку року, однак в липні стався відкат. Ripple відрізняється від Bitcoin і Ethereum тим, що більшість токенів належать самій мережі Ripple і вони не можуть видобуватися за допомогою майнінгу.

Капіталізація Ripple на сьогоднішній день становить 7,6 млрд доларів - у порівнянні з 44,8 млрд у Bitcoin і 21 млрд у Ethereum. Таким чином, він є третьою криптовалютою за обсягом ринкової вартості.

За словами глави платформи Ripple Мігеля ВІАС, Ripple орієнтований на міжнародні платежі і вже є партнером великих світових банків. Платформа уклала партнерство з тридцятьма біржами.

За даними CNBC, за минулий квартал платформа Ripple опрацювала транзакції на 11 млрд доларів, а швидкість обробки склала близько 70 тис. операцій в секунду.

Для порівняння: Bitcoin обробляє близько семи транзакцій в секунду. У минулому році Ripple оголосила про створення першої міжбанківської групи глобальних платежів, до якої увійшли Bank of America Merril Lynch і Royal Bank of Canada.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах