Біржа Poloniex зробила заяву про можливий хардфорк в мережі Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Poloniex, Bitcoin, Bitcoin Cash
372 перегляди
Популярна криптовалютна біржа Poloniex зробила офіційну заяву про можливий хардфорк в мережі Bitcoin, повідомивши, що на даному етапі не може підтримати будь-який конкретний блокчейн.

В даний момент ми не можемо сказати, що підтримаємо конкретний блокчейн, який може утворитися в результаті поділу мережі


, - йдеться в заяві біржі.

Адміністрація Poloniex додала, що таке рішення буде прийнято тільки після того, як вона буде впевнена в тому, що зможе без небезпеки втрати коштів підтримати будь-який ланцюжок.

Також наголошується, що в минулому біржа вже стикалася з подібними обставинами і тому всі рішення будуть прийматися тільки виходячи з міркувань збереження коштів користувачів.

Ми зупинимо прийом депозитів та виведення коштів в той момент, коли порахуємо це необхідним для забезпечення безпечного зберігання всіх токенів на Poloniex. Тривалість такої можливої зупинки поки не може бути визначена, оскільки все залежить виключно від стабільності мережі


, - йдеться в заяві.

Одночасно з цим Poloniex зазначає, що в разі можливої зупинки прийому депозитів і виведення коштів трейдинг триватиме.

Нагадаємо, завдяки активації пропозиції щодо масштабування BIP 91 минулої неділі, загроза хардфорку, внаслідок активації активованого користувачами софтфорку (UASF), загроза поділу мережі на кілька блокчейнів звелася до мінімуму.

У той же час, 1 серпня практично одночасно з активацією UASF, прихильники «великих блоків» мають намір зафіксувати підтримку рішення BitcoinABC. В його рамках планується запуск токену під назвою Bitcoin Cash (BCC), який фактично призведе до створення нового блокчейну, що діє за новими правилами, але при цьому зберігає історію існуючого ланцюга Bitcoin.

Раніше найбільша Bitcoin-компанія Coinbase заявила про свою відмову підтримати активований користувачами хардфорк (UAHF), який веде до збільшення розміру блоку. Як говориться в офіційній заяві Coinbase, компанія не буде підтримувати ні новий блокчейн, ні пов'язану з ним монету, оскільки вони виявляться несумісні з нинішньою версією Bitcoin.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?