Чи замінить Antshares вже звичний Ethereum?

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum Antshares Китай NEO
179 переглядів
На думку ряду фахівців, нова блокчейн-платформа з Китаю - Antshares - може стати серйозною альтернативою Ethereum. Antshares має відкритий вихідний код. Аналітики вважають, що вона прагне стати аналогом криптовалютної платформи Ethereum, пристосованої для потреб китайського ринку.

В кінці 2017 року Antshares планується перейменувати в NEO. На ринку Піднебесної платформа Antshares / NEO вже зайняла свою нішу. Більше того, власна валюта цієї блокчейн-платформи - ANS - вже використовується в ряді китайських бірж.

Команда розробників Antshares також співпрацює з органами сертифікації КНР, плануючи створити актив на базі технології смарт-контрактів Antshares - Smart Contracts 2.0. Нагадаємо, між Ethereum і Antshares існує ряд відмінностей. В основному вони стосуються технології, на базі якої створено ці криптовалюти і мови програмування.

Перевага Antshares в тому, що вона сумісна з усіма мовами програмування, а Ethereum - тільки з Solidity. Однак, експерти не поспішають з висновками щодо подальшого позитивного розвитку нової китайської блокчейн-платформи.

Ситуація може змінитися і тоді впевненість в тому, що Antshares зможе стати істотною альтернативою Ethereum для китайського ринку, захитається. В даний час ринкова капіталізація Antshares - дочірнього проекту Onchain - досягає $ 250 млн.

Даний проект привернув мільйони доларів для свого фінансування, про що свідчить високий рівень його ринкової капіталізації.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?