Чи замінить Antshares вже звичний Ethereum?

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum Antshares Китай NEO
380 переглядів
На думку ряду фахівців, нова блокчейн-платформа з Китаю - Antshares - може стати серйозною альтернативою Ethereum. Antshares має відкритий вихідний код. Аналітики вважають, що вона прагне стати аналогом криптовалютної платформи Ethereum, пристосованої для потреб китайського ринку.

В кінці 2017 року Antshares планується перейменувати в NEO. На ринку Піднебесної платформа Antshares / NEO вже зайняла свою нішу. Більше того, власна валюта цієї блокчейн-платформи - ANS - вже використовується в ряді китайських бірж.

Команда розробників Antshares також співпрацює з органами сертифікації КНР, плануючи створити актив на базі технології смарт-контрактів Antshares - Smart Contracts 2.0. Нагадаємо, між Ethereum і Antshares існує ряд відмінностей. В основному вони стосуються технології, на базі якої створено ці криптовалюти і мови програмування.

Перевага Antshares в тому, що вона сумісна з усіма мовами програмування, а Ethereum - тільки з Solidity. Однак, експерти не поспішають з висновками щодо подальшого позитивного розвитку нової китайської блокчейн-платформи.

Ситуація може змінитися і тоді впевненість в тому, що Antshares зможе стати істотною альтернативою Ethereum для китайського ринку, захитається. В даний час ринкова капіталізація Antshares - дочірнього проекту Onchain - досягає $ 250 млн.

Даний проект привернув мільйони доларів для свого фінансування, про що свідчить високий рівень його ринкової капіталізації.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах