Безкоштовні роздачі криптовалют, якщо у вас є біткойни

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcore Byteball Stellar Lumens Airdrop
369 переглядів
Чи знаєте ви, що є деякі криптомонети, які роблять щось на зразок безоплатних роздач (airdrop) для власників Bitcoin?

Це означає, що якщо ви тримаєте Bitcoin в гаманці, який дозволяє вам підписувати повідомлення (локальний або онлайн гаманець), ви можете отримати безкоштовні гроші у вигляді криптовалют. Нижче наведені деякі з цих монет, які відправляють вам кілька своїх токенів, в залежності від того, скільки Bitcoin є у вас у вашому гаманці.

Ви повинні бути обережні з такими монетами в тих випадках, коли вони просять у вас підтвердження того, чи є ви власником даного Bitcoin гаманця. Підписання повідомлення або виконання мікротранзакції з Bitcoin-гаманця є хорошим підтвердженням, але якщо вони запитують приватний ключ, файл гаманця або деякі конфіденційні дані, то просто уникайте їх!

Bitcore (BTX)


Bitcore зробив знімок Bitcoin-мережі в на висоті 463604 і зафіксував кожен гаманець з балансом понад 0,01 btc. Все гаманці, які містять Bitcoin-и, з цього моменту (0,01 btc) можуть вимагати безкоштовні монети BTX, якщо власник згоден підписувати повідомлення з гаманця (обмін не підтримується). Крім того, якщо ви вимагаєте безкоштовні монети і якщо ваш гаманець має не менше 10 BTX, ви будете отримувати 3% бонус-платіж щотижня.

Byteball (GBYTE)


З Byteball за кожні 16 Bitcoin ви отримуєте «кількість монет» в 1 ГБ (1 гігабайт = 1 млрд. байт), крім того, за кожні 5 ГБ ви отримуєте додатково 1 ГБ. Щоб довести баланс Bitcoin-гаманця, вам необхідно встановити гаманець Byteball і поспілкуватися з Transition Bot, якого ви знайдете в магазині ботів гаманця. Бот допоможе вам зв'язати ваші Bitcoin- і Byteball-адреси, зробивши мікроплатіж або підписавши повідомлення. Наступний 8-й раунд airdrop запланований на день повного місяця - 7 серпня 2017 року о 18:10 UTC.

Stellar Lumens (XLM)


В останньому раунді Stellar Lumens XLM роздав близько 16 млн. люменів для власників Bitcoin або 16% від початкових люменів. 27 червня 2017 роки вже відбувся airdrop, доступний будь-якому власникові Bitcoin, включаючи тих, хто отримав люмени і під час першого раунду роздачі. Люмени були доступні для бірж, що підтримують роздачу великих призів, а також для користувачів з власними Bitcoin-гаманцями. У число учасників входили: Kraken, BTC38, Deribit, Yuanbao, NaoBTC і Bit-Z.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах