Що потрібно знати про Bitcoin Cash

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash
174 перегляди
Вже зовсім скоро настане 1 серпня і цей день може запам'ятатися криптовалютній спільноті надовго, хоча, швидше за все, нічого суттєвого не відбудеться. У цей день може бути активований хардфорк, ініційований користувачами (UAHF), який отримав назву «Bitcoin Cash».

Фактично, це буде не форк, а створення нового альткойна, аналогічно Ethereum Classic. Однак більша частина спільноти не вірить, що це може статися при поточному прогресі з активацією Segwit.

Що таке Bitcoin Cash?


Bitcoin Cash - це монета, яка може з'явитися в найближчому майбутньому в разі UAHF і поділі блокчейну біткойна на два ланцюги. Спочатку UAHF був планом на випадок непередбачених обставин в разі активації софтфорку, ініційованого користувачами (UASF), який оголосила компанія Bitmain Technologies. Після його оголошення на конференції «Майбутнє біткойна», розробник на ім'я Аморі Січе (Amaury Séchet) розповів про проект «Bitcoin ABC» і сповістив аудиторію про майбутній UAHF.

Після анонсу Січе і після першого випуску клієнта Bitcoin ABC, був оголошений проект «Bitcoin Cash» (BCC). Bitcoin Cash буде майже таким ж, як BTC, за вирахуванням декількох речей, наприклад, Segregated Witness (Segwit) і функції Replace-by-Fee (RBF). Одними з найбільших відмінностей між BTC і BCC будуть три нових доповнення до кодової базі біткойна, які включають:

  • Збільшення ліміту розміру блоку - Bitcoin Cash забезпечує негайне збільшення ліміту до 8 МБ.
  • Захист від повтору і стирання транзакцій. Якщо два ланцюги зберігаються, Bitcoin Cash мінімізує проблеми користувача і забезпечує безпечне і мирне співіснування двох ланцюгів з захистом від повтору і стирання транзакцій.
  • Новий тип транзакції. В рамках технології захисту від повторних транзакцій, Bitcoin Cash вводить новий тип транзакції з додатковими перевагами, такими як підписання вхідних значень для поліпшення безпеки апаратного гаманця і усунення проблеми квадратичного хешування.

Bitcoin Cash будуть підтримувати деякі учасники криптовалютної індустрії, в тому числі майнери, біржі та клієнти, такі як Bitcoin ABC, Unlimited і Classic. На додаток до цієї допомоги розробники Bitcoin Cash додали «повільний» алгоритм скорочення майнінгової складності на випадок, якщо для підтримки ланцюжка буде недостатньо хешрейту.

Підтримка майнерів і бірж


Кілька найбільших майнінгових пулів заявили, що існує ймовірність того, що вони можуть направити свій хешрейт в ланцюг Bitcoin Cash. Про це говорили Antpool, BTC.top, Viabtc і Connect BTC. У своєму блозі компанія Bitmain зазначає, що вона націлена на підтримку Segwit2x і працює на цьому конкретному ПЗ. Однак, в блозі, також говориться, що «ми уважно спостерігаємо за рухом BCC і не виключаємо можливість підтримки її нарівні з Segwit2x». Тобто в даний момент Bitmain зайняла вичікувальну позицію і спостерігає за розвитком ситуації перед тим, як прийняти фінальне рішення. Пул Bitcoin.com зробив аналогічну заяву.

Ми, як і раніше, підтримуємо пропозицію Segwit2x, що одержала широку підтримку від індустрії біткойна і спільноти. Однак, через значний попит з боку наших користувачів, Bitcoin.com Pool надасть майнінговим клієнтам можливість підтримки Bitcoin Cash (BCC) своїм хешрейтом, але в іншому Bitcoin.com Pool, за замовчуванням, залишиться націлений на ланцюжок, що підтримує Segwit2x (BTC).


Не так давно було оголошено про те, що Viabtc додає BCC в список монет, що продаються на біржі. Монета торгується на рівні 450-500 доларів в останню добу, а її максимальна вартість досягала 900 доларів. Дві інші біржі, Okcoin і Livecoin також оголосили, що планують додати BCC на свої торгові майданчики. Прихильники Bitcoin Cash очікують, що й інші біржі наслідуватимуть їх приклад незабаром, після завершення хардфорку.

Як отримати Bitcoin Cash?


Збереження ваших закритих ключів - головний гарант того, що ви зможете отримати монети Bitcoin Cash після розгалуження мережі. Зберігання коштів на біржі - зовсім інша історія, так як ви завжди віддаєте свої кошти на розсуд торгового майданчика. Це означає, що вам доведеться слідувати його правилами, а багато бірж планують припинити зняття коштів, депозити і, можливо, торги 1 серпня. Виробники гаманців Trezor і Ledger заявили, що їх клієнтам не доведеться нічого робити, щоб отримати монети BCC.

Знову ж таки, незалежно від прогресу Segwit2x, цей хардфорк може трапитися і біткойнери повинні бути підготовлені до цього. До 1 серпня залишилося кілька днів і ті користувачі, які хочуть отримати Bitcoin Cash, повинні забрати свої монети у посередників і помістити їх в той гаманець, який вони контролюють.

Для отримання додаткової інформації про Bitcoin Cash ознайомтеся з офіційним анонсом і веб-сайтом BCC.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах