На сайті Coinmarketcap зареєстрована тисяча криптоактивів

CryptoExplorer         Немає коментарів    
295 переглядів
Сайт CoinMarketCap на сьогоднішній день налічує 828 валюти і 182 токени, тобто більше тисячі криптоактивів, про що адміністрація ресурсу повідомила в своєму Твіттері. І незважаючи на несерйозність деяких монет зі списку, така кількість наочно демонструє темпи зростання відносно молодого ринку криптовалют.

Крім очевидних фаворитів, тут можна зустріти абсолютно різношерсті монети, як подають надії, так і досить сумнівні. Останні, втім, довго в списку не затримуються, тому що адміністрація сайту стежить за тим, щоб недобросовісні криптовалюти видалялися зі списку. За інформацією, вказаною на сайті, для того, щоб потрапити в список, валюта повинна торгуватися хоча б на одній публічній біржі і мати ненульовий обсяг торгів.

Цілком ймовірно, що деякі з найменувань у списку сайту будуть видалені вже до кінця року, а багато хто з них не витримують жодної критики, якщо почати їх досконально аналізувати.

Сайт надає відомості про ринкову капіталізацію монети, її обсягах торгів і поточною ціною в основних фіатних і криптовалютах, актуалізуючи інформацію кожні п'ять хвилин. Є такі інструменти, як архів даних, конвертер з величезною кількістю пар і докладна картка для кожного активу з максимальною кількістю посилань і інформації про монету.

За сьогоднішніми даними CoinMarketCap, загальна капіталізація всіх криптовалют і активів становить $ 86 мільярдів, при цьому частка Bitcoin серед усіх криптовалют становить 47.8%.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах