На сайті Coinmarketcap зареєстрована тисяча криптоактивів

CryptoExplorer         Немає коментарів    
176 переглядів
Сайт CoinMarketCap на сьогоднішній день налічує 828 валюти і 182 токени, тобто більше тисячі криптоактивів, про що адміністрація ресурсу повідомила в своєму Твіттері. І незважаючи на несерйозність деяких монет зі списку, така кількість наочно демонструє темпи зростання відносно молодого ринку криптовалют.

Крім очевидних фаворитів, тут можна зустріти абсолютно різношерсті монети, як подають надії, так і досить сумнівні. Останні, втім, довго в списку не затримуються, тому що адміністрація сайту стежить за тим, щоб недобросовісні криптовалюти видалялися зі списку. За інформацією, вказаною на сайті, для того, щоб потрапити в список, валюта повинна торгуватися хоча б на одній публічній біржі і мати ненульовий обсяг торгів.

Цілком ймовірно, що деякі з найменувань у списку сайту будуть видалені вже до кінця року, а багато хто з них не витримують жодної критики, якщо почати їх досконально аналізувати.

Сайт надає відомості про ринкову капіталізацію монети, її обсягах торгів і поточною ціною в основних фіатних і криптовалютах, актуалізуючи інформацію кожні п'ять хвилин. Є такі інструменти, як архів даних, конвертер з величезною кількістю пар і докладна картка для кожного активу з максимальною кількістю посилань і інформації про монету.

За сьогоднішніми даними CoinMarketCap, загальна капіталізація всіх криптовалют і активів становить $ 86 мільярдів, при цьому частка Bitcoin серед усіх криптовалют становить 47.8%.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?