Хакери атакували сервіс хмарного майнінгу Genesis Mining

CryptoExplorer         Немає коментарів         Genesis Mining хмарний майнінг
167 переглядів
Сервіс хмарного майнінгу, Genesis Mining, повідомив, що в результаті хакерської атаки з рахунків компанії була викрадена певна сума, розмір якої не повідомляється. У заяві йдеться, що через технічні проблеми компанія була змушена призупинити виплати клієнтам, проте всі втрачені кошти будуть відшкодовані за рахунок Genesis Mining.

21 липня працівники компанії виявили несанкціонований доступ до гарячого гаманця, проте хакер встиг вивести кошти:

Незабаром після виявлення атаки наша команда змогла її зупинити. Ми негайно вжили заходів для пом'якшення наслідків, включаючи підвищення якості виявлення і контролю і подальше посилення безпеки. Також одним із заходів безпеки стало призупинення щоденних виплат.


За даними компанії, персональні дані користувачів, в тому числі адреси їхньої електронної пошти, зловмисниками вкрадені були. Genesis Mining нагадує, що не зберігає дані кредитних карт користувачів.

Genesis Mining заявляє, що інцидент ніяк не вплинув на майнінгові операції і робота компанії триває в нормальному режимі:

Всі клієнти без винятку отримають свої виплати, як тільки ми будемо впевнені в безпеці і цілісності нашої платіжної системи. Однією з переваг щоденних виплат є те, що вони допомагають запобігти великим втратам навіть в таких випадках як цей.


Genesis Mining планує почати виплачувати клієнтам кошти два рази в день аж до повного погашення заборгованостей.

За допомогою Genesis Mining клієнти добувають біткойни (Bitcoin), ефір (ETH) та інші криптовалюти. Компанія починала з дата-центрів в Боснії і Китаї, а зараз велика частина її потужностей базується в Ісландії.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?