Новий X11 ASIC майнер BitMain Antminer D3 15 GHS

CryptoExplorer         Немає коментарів         ASIC Bitmain Antminer майнінг
184 перегляди
Компанія BitMain випустила свій перший ASIC-майнер для алгоритму X11 (DASH), перша партія яких була розпродана в рекордні терміни. І це не дивно, адже продуктивність новинки в 15 GH/s в X11 при енергоспоживанні всього 1200 Ватт не залишає і шансу конкурентам, які в даний момент доступні у продажу.

Ціна на новинку BitMain Antminer D3 в даний момент становить 2699 доларів США (1.12 BTC, 59.3 LTC) і є дуже привабливою для продуктивності яку ви отримаєте, навіть з урахуванням відсутності в комплекті блоку живлення.

Поки немає додаткової інформації про те коли новинка знову з'явиться в продажу, оскільки випуск нового майнера був досить несподіваним. Мабуть виробник так поспішав, що навіть на офіційному сайті повісив на товар фотографію від іншої моделі майнера - AntMiner L3+.

Специфікації BitMain AntMiner D3:


  • Хешрейт: 15 GH/s для алгоритму X11 (+/- 5%).
  • Енергоспоживання: 1200 Вт з розетки (з блоком живлення APW3 від Bitmain, енергоефективність 93% при навколишній температурі повітря 25 градусів за Цельсієм).
  • Розміри: 320мм х 130мм х 190мм.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?