Гаманець Dash набрав 2000 завантажень в Apple App Store за перші два дні

CryptoExplorer         Немає коментарів         гаманець DASH
141 перегляд
У той час як ціни на багато криптовалют падають, ціна на Dash виросла після оголошення, що гаманець Dash був схвалений в Apple App Store. Після довгої і складної роботи з технологічним гігантом, Dash Core вдалося переконати команду Apple App Store в цінності і надійності свого застосування, а також життєздатності Dash як криптовалюти.


На сьогоднішній день в App Store присутні тільки 10 криптовалют, включаючи Dash, Bitcoin, Ethereum, Lisk, Steem, Litecoin і Ripple.

Сильний продукт


Команда Dash Core добре попрацювала для створення надійної і стабільної мобільної платформи для власників і користувачів цієї криптовалюти. За словами голови Dash Core, Райана Тейлора, наявність офіційної програми дозволяє користувачам відчувати себе більш захищено і впевнено. Вони знають, що гаманець буде підтримуватися і поліпшуватися в майбутньому.

Офіційний гаманець, на відміну від мультивалютних гаманців, підтримує безліч особливостей Dash, таких як, наприклад, InstantSend, які так подобаються багатьом користувачам Dash.

Воно того вартувало


Команда добивалася появи в Apple App Store практично два роки. Вони подавали апеляцію за апеляцією намагаючись переконати Apple App Store в тому, що їх продукт і валюта заслуговують схвалення.

Час від часу здавалося, що у DASH практично немає шансів, особливо після того як Apple включила в список схвалених криптовалют в 2016 році DAO, але виключила Dash (який, до цього моменту, знаходився в топ-10 кращих цифрових валют протягом більше двох років).

У своєму інтерв'ю CCN, Тейлор сказав:

У перші два дні ми отримали майже 2 000 завантажень ... перші відгуки все показують 5 зірок.


Виконавчий директор високо оцінює зусилля, які доклала команда Dash Core для того щоб запустити цей продукт. Він особливо виділяє користувача з ніком «quantumexplorer» як людину, яка допомогла створити практично бездоганний продукт.

Він додав:

Увага до деталей, яку він продемонстрував під час роботи над додатком, свідчать про його пристрасті до проекту Dash.


Що далі?


Після схвалення Apple, DASH значно виріс в ціні. Тепер він може позмагатися у вартості з Ethereum.

Тепер, коли Dash гаманець доступний як в екосистемах Apple, так і Android, користувачі офіційного гаманця Dash можуть розраховувати на повну підтримку миттєвих транзакцій, оновлений дизайн користувацького інтерфейсу, а також появу багатьох нових функцій і поліпшень, які користувачі запитували протягом багатьох років.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?