Innosilicon A5 DashMaster X11 - найпотужніший ASIC майнер для X11

CryptoExplorer         Немає коментарів         Innosilicon ASIC майнінг
268 переглядів
Якщо ви були здивовані недавнім анонсом Bitmain свого нового ASIC Майнера з хешрейтом 15 GH/s для алгоритму X11, то новий пристрій від компанії Innosilicon здивує вас ще більше. Як стверджується, Innosilicon A5 DashMaster здатний надати 30.2 GH/s на алгоритмі майнінгу X11 при енергоспоживанні всього 750 Ватт, що вдвічі перевищує продуктивність новинки від Bitmain при меншому, в порівнянні з AntMiner, енергоспоживанні.

Зрозуміло, що Innosilicon представив тільки попередні специфікації пристрою і кінцевий продукт може мати менший хешрейт і більше енергоспоживання, але навіть в цьому випадку вийде досить цікавий продукт. Що дійсно важливо, так це фінальна ціна пристрою, адже конкурент у вигляді BitMain AntMiner D3 має дуже приємну ціну для своєї продуктивності.


На даний момент доступно не так багато інформації про новинку Innosilicon A5 DashMaster X11, яка публікується тільки на китайській версії сайту компанії. На англомовній сторінці компанії поки немає ніякої офіційної інформації.

Відповідно до офіційної інформації Innosilicon повинні будуть почати поставки пристроїв на початку вересня 2017. Ви можете очікувати, що до середини і кінця вересня складність мережі DASH і інших монет на алгоритмі X11 досить сильно виросте, адже інші виробники X11 ASIC обладнання, такі як Baikal, iBelink і PinIdea так само працюють над новими продуктами або недавно їх випустили.

Звичайно, випущені трохи раніше продукти від цих компаній, зовсім не конкуренти анонсованим новинкам від BitMain і Innosilicon, але завдяки наявності цих пристроїв у продажу і адекватною ціною на них, складність мереж X11 монет буде неодмінно зростати і далі. Варто відзначити, що, наприклад, ASIC майнери від компанії Baikal підтримують кілька алгоритмів майнінгу, а не тільки X11.

Оновлення: додане відео стосовно Innosilicon A5 DashMaster

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?