Ledger Wallet - апаратний гаманець для криптовалют

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ledger гаманець Bitcoin Ethereum Dogecoin Litecoin Monero DASH
500 переглядів
У багатьох користувачів та власників криптовалют дуже гостро постає питання щодо зберігання своїх коштів і чим більший такий запас, тим більше уваги приділяється цьому питанню. Найпростіший спосіб зберігання криптовалюти це онлайн гаманці або біржі. За простоту в цьому випадку доводиться розплачуватися низьким рівнем безпеки такого зберігання криптовалют. Другий спосіб - це установка повноцінного локального гаманця на свій комп'ютер, що трохи підвищує надійність, але все таки можлива втрата коштів через різних вірусів і троянів, які можна підхопити в мережі. Третій, і найбільш безпечний метод зберігання - це використання спеціальних пристроїв, апаратних гаманців для криптовалют. На основі Ledger Wallet Nano S ми познайомимо вас з тим, що з себе представляють такі пристрої.

Компанія Ledger Wallet випускає апаратний гаманець Nano S c 2015 року за ціною 58 Євро. Також в наявності є більш "просунута" модель Ledger Wallet Blue за 230 євро, але зупинимося ми на першому варіанті як найбільш доступному.

Ledger Wallet Nano S являє собою фізичний пристрій, в якому зберігаються приватні ключі для криптовалют. Гаманець може бути підключений через USB до комп'ютера або смартфону. Конфіденційність ключів досягається не тільки тим, що ключі зберігаються на окремому пристрої і не підключені постійно до інтернету, а ще й тим, що для доступу до гаманця необхідно знати 4-х значний пін-код і гасло безпеки довжиною в 24 слова.

Для кінцевого підтвердження транзакції потрібно натиснути на фізичну кнопку на самому пристрої, що повністю виключає крадіжку криптовалют віддалено, не маючи фізичного доступу до самого гаманця. Просто считати дані з гаманця, ніби з флешки, також не вдасться, тому, що всі дані зберігаються в зашифрованому вигляді за допомогою спеціальних чіпів ST31 / STM32. Таким чином обійти захист такого гаманця неможливо, не знаючи пін-коду і секретного коду. І це не просто заяви розробників, тому, що Ledger Wallet Nano S має загальновизнаний сертифікаційний рівень безпеки CC EAL5 +.


На такому апаратному гаманці ви зможете зберігати ключі до Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Monero, Dash і багато інших криптовалют.

Використання та налаштування апаратного гаманця Ledger Wallet Nano S:

  • Завантажити з офіційного сайту необхідні додатки для вашого комп'ютера або смартфона.
  • Підключити до USB гаманець.
  • Після привітання пристрій запитає вас "Налаштувати новий пристрій" Натисніть "НІ", якщо у вас вже є гаманець, або "ТАК", якщо ви хочете створити гаманець.
  • Відразу після підтвердження створення нового гаманця вам потрібно буде створити 4-х значний ПІН-код, перебираючи цифри на екрані пристрою.
  • Натисніть "Продовжити", підтвердивши ПІН-код.
  • На наступному кроці вам покажуть 24 секретних слова для гасла безпеки. Для кожного пристрою слова генеруються випадковим чином і індивідуальні.
  • Запишіть код дуже уважно! Більше у вас не буде можливості переглянути цей код.
  • Для підтвердження, гаманець попросить ввести деякі слова з записаних вами раніше.
  • На цьому налаштування пристрою завершене.
  • Виберіть на пристрої потрібний вам гаманець і включіть на комп'ютері спеціальний плагін для Chrome, який підключиться до Ledger Wallet Nano S і дасть вам можливість отримувати або відправляти з апаратного гаманця криптовалюту.

P.S. При неправильному введенні ПІН-коду 3 рази, гаманець повністю блокується, щоб відновити доступ до гаманця вам знадобляться записані раніше 24 секретних слова. Якщо ви втратите свої 24 секретних слова, то ви втратите всі свої заощадження на Nano S. Вам буде доступна тільки функція створення нового гаманця з втратою всіх даних які зберігалися на гаманці раніше.

Навігація здійснюється за допомогою двох кнопок, причому операція вибору відбувається при одночасному натисканні відразу двох кнопок.

В цілому, апаратний гаманець створює враження дуже захищеного пристрою і єдиним варіантом крадіжки з такого пристрою залишається тільки підміна адреси для платежу за допомогою троянів на вашому комп'ютері або смартфоні, коли ви захочете зробити переказ.

Крім розглянутого гаманця на ринку є ще кілька фірм, що займаються виробництвом аппартних гаманців для криптовалют:


Якщо врахувати, що на поточний момент майже всі варіанти гаманців для криптовалют вже розкуплені, то можна зробити висновок, що цей клас пристроїв знайшов свого покупця і надалі можна розраховувати на поліпшення функціоналу подібних пристроїв з розвитком до моментального платежу в будь-якому магазині, як це зараз реалізовано за допомогою технологій Apple Pay, Samsung Pay на мобільних пристроях.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах