Bitcoin Cash - це не безкоштовні гроші

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash
258 переглядів
З тих пір, як був оголошений хардфорк з Bitcoin Cash, багато хто розглядав цей токен як «безкоштовні гроші». Частково це правда, нові маркери будуть видаватися користувачам без будь-яких додаткових витрат, однак, вони не є безкоштовними грошима.

Висловлюється думка, що Bitcoin Cash зменшить цінність Bitcoin, так само, як у випадку з Ethereum Classic і Ethereum. Хоча цінність BCC офіційно не визначена, це не безкоштовні гроші.

У Bitcoin немає безкоштовних грошей


Той факт, що кожен власник Bitcoin має право на свою частку в токенах BCC, не гарантує йому безкоштовних коштів. Токени BCC будуть видаватися в пропорції 1:1 по відношенню до Bitcoin. Якщо ви володієте 100 Bitcoin-ами, ви отримаєте 100 BCC. Нові маркери можуть бути продані на біржах, вартість токенів може бути вирахувана з ціни Bitcoin-ів.

Давайте розглянемо це на цифрах. Один BCC оцінюється приблизно в 400 доларів США. На поточний момент токени не існують і ф'ючерси показують ціни до офіційного запуску. Якщо припустити, що вони збережуть ціну в $ 400, фактично ця вартість буде вирахувана з ціни Bitcoin.

Якщо до моменту форку один Bitcoin коштує $ 2800, а BCС 400 доларів США, малоймовірно, що в цей день Bitcoin впаде до 2400 доларів США. Значення BCC має бути чимось забезпечене, відняти його вартість з ціни Bitcoin буде найбільш логічним. З двома конкуруючими форками вартість мережі Bitcoin - ринкова капіталізація, буде розподілятися по двох блокчейнах. Протягом декількох днів після 1 серпня значення обох валют будуть серйозно коливатися.

Важко сказати, скільки користувачів віддадуть перевагу Bitcoin Cash. Хешрейт зростає, але, схоже, альткойн буде невеликим форком. Користувачі зможуть одночасно використовувати Bitcoin і Bitcoin Cash. Немає причини для відмови від одного ланцюга на користь іншого, підтримуватися будуть обидва. Очевидно, деякі все ж оберуть тільки один блокчейн, хоча зараз рано говорити про те, як будуть розвиватися події.

Багато чого буде залежати від того, чи буде Bitcoin і Bitcoin Cash поважати закон Меткалфа. Криптовалюта - цікавий ринок, але абсолютно непередбачуваний. Немає ніякої гарантії, що Bitcoin впаде або виросте в ціні під час хардфорку. Однак вартість Bitcoin Cash безумовно вплине на ціну Bitcoin і ці наслідки поки неясні.

Безкоштовних грошей в Bitcoin не буває. Навіть якщо Bitcoin буде нижче $ 50, а BCC буде коштувати стільки ж - все одно зайвих грошей не буде.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах