Bitcoin-гаманець Blockchain відмовився підтримувати Bitcoin Cash

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash Blockchain
153 перегляди
Прес-служба Blockchain заявила, що Bitcoin-гаманець не планує найближчим часом підтримувати альтернативний протокол Bitcoin Cash, запуск якого очікується 1 серпня.

У повідомленні компанії сказано:

У разі виникнення двох окремих блокчейнів після 1 серпня ми будемо підтримувати найдовший ланцюг. На сьогоднішній день в наші плани не входить підтримка форку Bitcoin Cash.


Якщо Bitcoin Cash розвинеться в фактично існуючий ланцюг, користувачі зможуть використовувати ключову фразу, щоб експортувати свої кошти.

Компанія додала:

Не дивлячись на те, що ми активно відстежуємо стан мережі і робимо все можливе, щоб мінімізувати наслідки для користувачів, ми, можливо, будемо змушені на короткий час зупинити можливість здійснення транзакцій. Якщо це станеться, користувачі будуть повідомлені додатково.


Bitcoin Cash передбачає поділ реєстру блокчейну Bitcoin. Нова криптовалюта, яка повинна з'явитися вже завтра, не підтримує SegWit і має максимальний розмір блоку в 8 Мб (в порівнянні з 1 Мб у Bitcoin).
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?