Bitcoin Cash може стати одним з найбільших альткойнів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash
268 переглядів
Помітна частина Bitcoin-спільноти очікує, що після активації UASF, яка відбулася в ніч на 1 серпн, ціна Bitcoin досягне нових максимумів, але і Bitcoin Cash може зайняти помітне місце на ринку.

За даними Coinmarketcap, вранці криптовалюта Bitcoin досягала позначки $ 2900, однак пізніше її ціна знизилася до $ 2827. При цьому ф'ючерси на Bitcoin Cash за добу впали на 16% до $ 277,89.

До сьогоднішнього дня передували інтенсивні дебати в криптоспільноті, повні похмурих прогнозів про майбутнє криптовалюти. Користувачі, які прагнули захистити свої цифрові активи, цікавилися всіма аспектами дебатів і різних можливих наслідків будь-якого з варіантів розвитку криптовалюти. При цьому величезну роль в інформуванні користувачів зіграли постачальники послуг, в тому числі біржі та розробники електронних гаманців, зазначає Cointelegraph.

За словами Кумара Гаурава, співзасновника індійських блокчейн-компаній Cashaa і Auxesis group, ціна Bitcoin може подолати позначку в $ 3000 і встановити нові рекорди, оскільки велика частина спільноти була досить добре поінформована і підготовлена до сьогоднішніх подій.

Крім того, зазначає Гаурав, для зростання Bitcoin є й інші причини:

  • користувачі задоволені тим, як закінчилася «громадянська війна»;
  • всі основні гравці розглядають Bitcoin Cash як ще один альткойн;
  • Bitcoin стає зручнішим;
  • у користувачів з'являються «вільні гроші», які вони можуть зберігати як новий альткойн або обміняти на Bitcoin.

У той же час Гаурав визнає, що в найближчі кілька днів криптовалютний ринок може перебувати в стані невизначеності. Він радить користувачам не турбуватися, навіть якщо криптовалюта подешевшає. Тим не менше, він також визнає, що користувачі Bitcoin можуть очікувати деяку невизначеність в якийсь момент протягом періоду, явище, яке, як він розраховує, буде врегульовано через кілька днів.

В майбутньому Bitcoin Cash може стати одним з найбільших альткойнів, подібно до того, як Ethereum Classic став сьомою за капіталізацією криптовалютою, за час свого існування подорожчавши з $ 0,75 до $ 13, вважає Гаурав, тому може мати сенс не відмовлятися від нового токену відразу, а подивитися, як будуть розвиватися події.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах