В системі Bitcoin відбувся хардфорк

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
126 переглядів
Розробники криптовалюти у вівторок, 1 серпня, запустили оновлення коду Bitcoin. В системі Bitcoin відбувся хардфорк, який привів до поділу Bitcoin на дві криптовалюти.

Блокчейн Bitcoin тепер розділений на два ланцюги. Цифровий актив, що з'явився в результаті поділу, буде торгуватися під іншим тікером - BCC або BCH.

За даними Coinmarketcap, ринкова капіталізація криптовалюти перевищує $ 46,2 млрд, а всього в обігу перебуває 16,4 млн Bitcoin. Курс криптовалюти становить $ 2805 за один Bitcoin.

Хардфорк є необоротньою зміною протоколу блокчейн-системи і її розгалуженням на дві частини. Прихильники хардфорку мають намір виправити недоліки криптовалюти. При цьому, деякі Bitcoin-проекти ще до випуску оновлення не визнавали хардфорку. Планувалося, що після хардфорку з'явиться друга криптовалюта Bitcoin Cash, яка стане конкурентом Bitcoin.

Основна відмінність Bitcoin Cash від Bitcoin полягає в тому, що консенсус-правила криптовалюти дозволяють мережі швидко рости і масштабуватися. Прихильники хардфорку відзначають, що у класичного Bitcoin низька пропускна здатність і недостатня ємність блоку в 1 Мб.

Планується, що розмір блоку в новій криптовалюті досягне 8 Мб, при цьому в Bitcoin Cash буде вбудовано захист від повтору і стирання інформації.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?