В системі Bitcoin відбувся хардфорк

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
152 перегляди
Розробники криптовалюти у вівторок, 1 серпня, запустили оновлення коду Bitcoin. В системі Bitcoin відбувся хардфорк, який привів до поділу Bitcoin на дві криптовалюти.

Блокчейн Bitcoin тепер розділений на два ланцюги. Цифровий актив, що з'явився в результаті поділу, буде торгуватися під іншим тікером - BCC або BCH.

За даними Coinmarketcap, ринкова капіталізація криптовалюти перевищує $ 46,2 млрд, а всього в обігу перебуває 16,4 млн Bitcoin. Курс криптовалюти становить $ 2805 за один Bitcoin.

Хардфорк є необоротньою зміною протоколу блокчейн-системи і її розгалуженням на дві частини. Прихильники хардфорку мають намір виправити недоліки криптовалюти. При цьому, деякі Bitcoin-проекти ще до випуску оновлення не визнавали хардфорку. Планувалося, що після хардфорку з'явиться друга криптовалюта Bitcoin Cash, яка стане конкурентом Bitcoin.

Основна відмінність Bitcoin Cash від Bitcoin полягає в тому, що консенсус-правила криптовалюти дозволяють мережі швидко рости і масштабуватися. Прихильники хардфорку відзначають, що у класичного Bitcoin низька пропускна здатність і недостатня ємність блоку в 1 Мб.

Планується, що розмір блоку в новій криптовалюті досягне 8 Мб, при цьому в Bitcoin Cash буде вбудовано захист від повтору і стирання інформації.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах