AMD Polaris - ETH-хешрейт: падіння продуктивності може не відбутися

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD Ethereum відеокарта Polaris
215 переглядів
Якщо ви пригадуєте, минулого місяця ми попереджали, що в майбутньому відбудеться падіння хешрейту на алгоритмі Dagger-Hashimoto (Ethash) для відеокарт серії Radeon RX400/RX500. Подальше поступове падіння хешрейту у відеокарт на базі AMD Polaris було досить дивним явищем, оскільки воно не було пов'язане з відеопам'яттю відеокарт і зачіпало моделі як з 4Гб так і з 8Гб відеопам'яті.

Зверніть увагу, що в якийсь момент карти з 4 Гб пам'яті все одно почнуть втрачати свій початковий хешрейт, якщо DAG-файл почне наближатися в розмірі до кількості доступної відеопам'яті.

За даними, опублікованими розробником софту для майнінгу Claymore, на форумі BitcoinTalk, AMD може працювати над виправленням своїх драйверів, яке допоможе вирішити проблему з падінням хешрейту на RX400/RX500 з 4 і 8 Гб найближчим часом.

Швидше за все це пов'язано з тим, що дана проблема торкнулася так само і майбутньої відеокарти AMD Vega і хоча для Vega цей баг вже встигли виправити, можна очікувати і фікс для відеокарт Polaris в найближчі два тижні.


Сподіваємося, що наступне оновлення драйверів AMD, не матиме WHQL і дозволить використовувати графічні процесори AMD з модифікованим BIOS без "танців з бубном". Адже більшість Ethereum майнінг-рігів з відеокартами на базі AMD Polaris використовують модифіковані відео BIOS для підвищення продуктивності майнінгу Ethereum.

До речі, Claymore встиг висловитися і з приводу майбутньої новинки AMD Vega:

Vega .... - гаряча. На стандартних частотах вона споживає близько 400-450 Ват режимі "Dual mining" і 300-350 Ват в режимі "тільки Ethereum" при 33 MH/s. І при цьому троттліт як в пеклі. Добре виглядає в подвійному режимі, але дуууже гаряча.


Тому, швидше за все, нові графічні процесори AMD Vega не будуть відмінним вибором для майнінгу, хоча хто знає ... адже дехто використовує GTX 1080 Ti зі споживанням 250W в стоці, а дехто навіть трохи розганяє ці відеокарти і задоволені результатами.

Незважаючи на те, що на алгоритмі Dagger-Hashimoto AMD Vega і GTX 1080 Ti - не найкращий вибір, ці відеокарти можуть стати хорошим рішенням для видобутку криптовалют на інших популярних алгоритмах, наприклад на Equhash (Zcash).
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?