Огляд ASIC-майнера Baikal Miner Giant + A2000

CryptoExplorer         Немає коментарів         ASIC Baikal майнінг
388 переглядів
Нещодавно компанія Bitmain анонсувала новий AntMiner D3, який повинен буде забезпечити хешрейт 15 Гхеш/сек на алгоритмі X11, а тепер свій крок вперед робить і компанія Baikal, зі своїм новим ASIC-майнером під назвою Giant+ A2000, який обіцяє перевершити свого попередника - Baikal Giant A-900.

Характеристики ASIC Baikal Giant+ A2000 з офіційного сайту компанії:


Алгоритм
Хешрейт
Енергоспоживання
X11
2000 MH/s +/-10%
430W +/-5%
X13
1600 MH/s +/-10%
430W +/-5%
X14
1600 MH/s +/-10%
440W +/-5%
X15
1600 MH/s +/-10%
450W +/-5%
Quark
2000 MH/s +/-10%
248W +/-5%
Qubit
2000 MH/s +/-10%
280W +/-5%

 • Хешрейт: 1600-2000 MH/s в залежності від алгоритму
 • Енергоспоживання: 280-450W в залежності від алгоритму
 • Живлення: 12V 6-pin ATX
 • Мережа: Ethernet
 • Робоча температура: 0-40 градусів Цельсія
 • Розміри: 300 х 140 х 125 мм
 • Вага: 2.98 кг
 • Гарантійний термін: 30 днів

Ціна новинки складе 6000-8000 $, компанія Baikal приймає до оплати BTC, DASH, LTC. З огляду на те, що на сайті виробника встановлена найнижча ціна на пристрій, не дивно що всі ASIC першої партії вже розпродані, проте на AliExpress, ASIC-майнер все ще є в наявності.

 • 2680$ - безкоштовна доставка в Україну (7-15 днів)
 • 2835$ - безкоштовна доставка в Україну (7-15 днів)
 • 3155$ - безкоштовна доставка в Україну (10-20 днів)

PS: ціни оновлені станом на 14.10.2017

Профітність Baikal Miner Giant + A2000Все вище сказане означає, що у Giant+ ROI, швидше за все, складе не менше року і буде залежати від кількості проданих нових моделей ASIC-пристроїв цими двома компаніями. В основному продажі обмежені швидкістю виробництва пристроїв, так як попит на них дуже високий в даний час. Наприклад, коли Bitmain оголосили про перед-продаж нових ASIC майнерів, всі доступні пристрої були розпродані протягом кількох годин.

До речі, існують деякі чутки, що стосуються компанії Bitmain, які можуть позитивно позначитися на продажах конкурента у вигляді Baikal. За деякими даними, компанія BitMain спочатку використовує свої нові ASIC-майнери на своїх фермах, а потім, після декількох місяців використання, вже продає свої старі пристрої користувачам. Ну або принаймні таке відбувалося з попередніми версіями ASIC-майнерів Bitmain AntMainer.

Деякі користувачі помітили, що "нові" AntMiner, куплені у Bitmain мали явні ознаки інтенсивного використання, такі як бруд і пил на вентиляторах, що і змушує нас прийти до висновку, що майнери працювали на Bitmain, як мінімум, кілька місяців, а то й пів-року. Те ж саме відбувається і при отриманні гарантійних запчастин від Bitmain.

Якщо всі ці чутки правдиві, то ми можемо очікувати, що бум складності мережі DASH не буде таким сильним, так як ці майнери, швидше за все, вже працюють в мережі.

Що стосується ще одного конкурента, в особі компанії Innosilicon, то дана компанія часто виводить в продаж продукти, які не можуть надати всі можливості, які рекламувалися раніше. Таким чином, майбутній A5 DashMaster від Innosilicon може працювати не так швидко і бездоганно, як зараз обіцяє виробник на своєму сайті.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?