Claymore's Dual Ethereum AMD+NVIDIA GPU Miner v9.8 (Windows / Linux)

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD Nvidia Claymore's Decred Siacoin Sia Lbry Pascal Ethereum
384 перегляди
Днями була оновлена одна з найпопулярніших програм для майнінгу на відеокартах Claymore's Dual Ethereum AMD+NVIDIA GPU Miner v9.8 (Windows / Linux). За допомогою цього універсального рішення можна майнити Ethereum і його форки на відеокартах AMD і NVIDIA, причому майнер підтримує відразу дві операційні системи Windows і Linux. Але популярність майнер заслужив за префікс "Dual", тобто одночасно з ефіром можна займатися майнінгом інших криптовалют (Decred/Siacoin/Lbry/Pascal), підвищуючи цим свій дохід від майнінгу. 

За заявами розробника, в новій версії покращена продуктивність майнінгу Ethereum на 3-5%. Виправлений баг з керуванням вентиляторами для драйверів AMD 17.7.2 і вище. Додана підтримка AMD Radeon RX Vega в режимі ASM. Оскільки Radeon Fury працює теж тільки в такому режимі, то, швидше за все, продуктивність Веги буде на рівні Фурі, помножена на коефіцієнт відмінності в частотах пам'яті і GPU між картами різного покоління. Для когось, можливо, здасться цікавою нова фішка - підтримка більше 10 відеокарт в одному рігу.

Рекомендуємо цей майнер для майнінгу Ethereum як в соло, так і в дуал режимі, за рахунок великої функціональності в управлінні майнера, всеїдності відеокарт і операційних систем. Якщо ви шукаєте легкий шлях підвищити свій дохід від майнінгу, то використання цього майнера в дуал-режимі - це перевірений і надійний спосіб.

Завантажити останню версію програми-майнера Claymore's Dual Ethereum AMD+NVIDIA GPU Miner v9.8 (Windows / Linux) можна на форумі Bitcointalk, або використавши посилання нижче.

0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?