Користувачі масово виводять кошти з біржі Coinbase після відмови сервісу від Bitcoin Cash

CryptoExplorer         Немає коментарів         Coinbase Bitcoin Cash
201 перегляд
Користувачі однієї з найбільших криптовалютних бірж Coinbase, яку оцінюють в $ 1 млрд, масово покидають сервіс після відмови проекту від підтримки «ново-відокремленої» від Bitcoin криптовалюти Bitcoin Cash. Про це пише Business Insider.

Біржа Coinbase оголосила про відмову від підтримки Bitcoin Cash 27 липня - за кілька днів до того, як мережа Bitcoin розділилася на дві криптовалюти. Адміністратори біржі пояснили це тим, що що хочуть убезпечити користувачів, так як стабільність Bitcoin Cash складно передбачити.

У тому ж повідомленні біржа запропонувала всім, хто хоче працювати з Bitcoin Cash, перевести свої Bitcoin на інші біржі і сервіси. Нагадаємо, більшість криптовалютних бірж і сервісів пообіцяли користувачам зарахувати на баланси суму в Bitcoin Cash, аналогічну сумі Bitcoin в обліковому записі.

Деякі користувачі після цього пообіцяли подати на Coinbase в суд, а також звинуватили сервіс в планах утримати Bitcoin Cash користувачів собі (в компанії це заперечують), відзначає Business Insider. Точна кількість користувачів, які залишили біржу, невідома, проте затримки на виведення коштів з біржі, на тлі відмови від Bitcoin Cash, становили до 12 годин.

Голова Coinbase, Брайан Армстронг (Brian Armstrong), при цьому не виключає, що біржа може додати «нові активи» в майбутньому.

Біржа Coinbase була заснована в США в 2012 році і дозволяє торгувати тільки трьома криптовалютами - Bitcoin, Ethereum і Litecoin. За власними даними компанії, біржа обслуговує 9 млн користувачів.

У червні цього року видання The Wall Street Journal. з посиланням на свої джерела повідомляло, що біржа шукає інвестиції на $ 100 млн при оцінці в $ 1 млрд.

За даними бази Crunchbase, раніше Coinbase залучила $ 117 млн. У зв'язку з цим видання TechCrunch називає цю криптовалютну біржу найбільшою, за обсягами залученого фінансування.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?