Користувачі масово виводять кошти з біржі Coinbase після відмови сервісу від Bitcoin Cash

CryptoExplorer         Немає коментарів         Coinbase Bitcoin Cash
247 переглядів
Користувачі однієї з найбільших криптовалютних бірж Coinbase, яку оцінюють в $ 1 млрд, масово покидають сервіс після відмови проекту від підтримки «ново-відокремленої» від Bitcoin криптовалюти Bitcoin Cash. Про це пише Business Insider.

Біржа Coinbase оголосила про відмову від підтримки Bitcoin Cash 27 липня - за кілька днів до того, як мережа Bitcoin розділилася на дві криптовалюти. Адміністратори біржі пояснили це тим, що що хочуть убезпечити користувачів, так як стабільність Bitcoin Cash складно передбачити.

У тому ж повідомленні біржа запропонувала всім, хто хоче працювати з Bitcoin Cash, перевести свої Bitcoin на інші біржі і сервіси. Нагадаємо, більшість криптовалютних бірж і сервісів пообіцяли користувачам зарахувати на баланси суму в Bitcoin Cash, аналогічну сумі Bitcoin в обліковому записі.

Деякі користувачі після цього пообіцяли подати на Coinbase в суд, а також звинуватили сервіс в планах утримати Bitcoin Cash користувачів собі (в компанії це заперечують), відзначає Business Insider. Точна кількість користувачів, які залишили біржу, невідома, проте затримки на виведення коштів з біржі, на тлі відмови від Bitcoin Cash, становили до 12 годин.

Голова Coinbase, Брайан Армстронг (Brian Armstrong), при цьому не виключає, що біржа може додати «нові активи» в майбутньому.

Біржа Coinbase була заснована в США в 2012 році і дозволяє торгувати тільки трьома криптовалютами - Bitcoin, Ethereum і Litecoin. За власними даними компанії, біржа обслуговує 9 млн користувачів.

У червні цього року видання The Wall Street Journal. з посиланням на свої джерела повідомляло, що біржа шукає інвестиції на $ 100 млн при оцінці в $ 1 млрд.

За даними бази Crunchbase, раніше Coinbase залучила $ 117 млн. У зв'язку з цим видання TechCrunch називає цю криптовалютну біржу найбільшою, за обсягами залученого фінансування.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах