Підтверджено «фікс» драйверів для відеокарт AMD Polaris

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD відеокарта Polaris
267 переглядів
Майнінг криптовалют завжди пов'язаний з ризиками. Один з них полягає в тому, що складність видобутку збільшується з кожним днем, що завжди негативно позначається на рентабельності обладнання для майнінгу, яке у вас є. Ніхто не може заздалегідь точно знати, наскільки вигідним буде GPU- або ж ASIC-майнінг, скажімо через місяць.

На додаток до цього, курс криптовалют завжди досить сильно коливається. Наприклад, в минулому місяці курс Ethereum падав майже в два рази, що підштовхнуло багатьох майнерів переключитися на майнінг інших криптовалют на алгоритмі Ethash, або навіть на іншому алгоритмі, наприклад Equihash (Zcash). На додаток до всіх цих ризиків, кілька місяців тому багато членів спільноти майнерів занепокоїлися падінням Ethereum-хешрейту на їх відеокартах серії RX400 / RX500 в найближчому майбутньому.

Це відбувається тому, що для видобутку Ethereum на алгоритмі Dagger-Hashimoto, відеокарта повинна постійно обробляти так званий DAG-файл. З плином часу, розмір DAG-файлу стає дедалі більше і по досягненню файлом певного розміру, деякі відеокарти більше не можуть повністю завантажити його в свою відео пам'ять, що робить такі прискорювачі абсолютно непридатним для видобутку Ethereum.

Пізніше ще з'ясувалося, що графічні процесори архітектури Polaris мають деякі архітектурні проблеми, через які вони втрачають Ethereum-хешрейт пропорційно розміру DAG-файлу. Чим більше розмір DAG-файлу, тим повільніше працюють відеокарти RX 470, 480, 570, 580, побудовані на базі архітектури Polaris в майнінгу на алгоритмі Dagger-Hashimoto.

Тим не менше, кілька днів тому Claymore повідомив, що падіння хешрейту пов'язано з помилками в BIOS і що компанія AMD вже працює над їх виправленням. Тоді було ще не зрозуміло, чи правда це чи просто слух.

Однак вчора Claymore повідомив про випуск "BIOS fix" для Polaris компанією AMD:


Нарешті я можу підтвердити, що AMD виправила проблему з падінням продуктивності для високих DAG-епох на відкритих Vega / Polaris / Fiji. Через кілька днів AMD випустить нові драйвери.


Слідкуйте за оновленням драйверів для RX 400 тут і RX 500 тут. Це дійсно чудова новина для тих майнерів, хто видобуває Ethereum з використанням відеокарт серії RX 400 / RX 500.

Нова версія буде підтримувати Vega і управління вентиляторами для останніх драйверів, тому варто почекати пару днів до релізу нових драйверів від AMD


, - повідомив Claymore.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах