Ціна Ethereum може досягти 2000 доларів, якщо ...

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
332 перегляди
Коли ціна на Ethereum досягне 2000 доларів, його ринкова капіталізація складе близько 188 мільярдів доларів. Це майже восьмикратне збільшення, однак капіталізація, як і раніше, невелика, якщо порівнювати цифри з такою компанією, як Facebook (492 млрд доларів). Що ж має статися, щоб Ethereum подолав цю позначку?

Мережа Raiden


Зараз мережа Ethereum обмежена приблизно 20 транзакціями в секунду. З одного боку, це вдвічі більше, ніж у Bitcoin. Однак розглядати цю криптовалюту для щоденної форми оплати, цього, звичайно, недостатньо. У Raiden прагнуть вирішити цю проблему. Розробники Raiden створюють позабіржове рішення для платежів Ethereum, яке, в майбутньому, дозволить обробляти більше 1 000 000 транзакцій в секунду. Крім того, це дозволить знизити транзакційні витрати в сім разів, зробивши справжні мікро-транзакції на Ethereum реальністю.

Ethereum легше добувати і витрачати


Які ще чинники можуть говорити на користь такого зростання ціни? Зараз існує близько 60 криптовалютних бірж, які дозволяють обміняти готівку на одну з валют. Однак не всі користувачі можуть придбати бажану кількість, оскільки у кожної біржі встановлені ліміти. Далеко не всі готові проходити довгу і складну верифікацію, набагато простіше принести готівку і отримати крипто-гроші. Невипадково компанія Dether дозволяє зацікавленим користувачам купувати Ethereum безпосередньо за готівку. Відзначимо, що в подальшому ніхто не витрачає ці монети, а використовує їх для інвестування під час ICO.

ICO як двигун криптовалютного ринку


За весь час у всьому світі було інвестовано в ICO понад 1 млрд доларів. Це вражаюча цифра, враховуючи, що цей метод фінансування практично не існував до запуску Ethereum в 2015 році. Більшість ICO стартапів випускають токени на основі Ethereum. Це і стало одним з найважливіших каталізаторів зростання мережі з початку 2017 року. ICO виявилися надзвичайно ефективним методом фінансування, дозволяючи сотням стартапів зібрати достатньо грошей для початку операцій. Однак у багатьох країнах токени не є законним фінансовим інструментом. Як тільки в цій сфері відбудуться серйозні зрушення, мережа Ethereum отримає потужний приплив нових грошей.

З приватної мережі на суспільну мережу


Альянс Enterprise Ethereum (EEA) включає в себе такі компанії як Microsoft, JP Morgan, Credit Suisse і Intel. Метою ЄАНС є вирішення проблем великих корпорацій з використанням технології блокчейну. До цих пір більшість інтеграцій, які ці компанії розробили, працюють в приватних мережах. Однак приватні мережі безпосередньо не взаємодіють з мережею Ethereum і тому його не використовують. Справедливо припустити, що, подібно до того, як стався масовий перехід від Інтранету до Інтернету, може відбутися перехід від приватних мереж до суспільних.

Доказ володіння (PoS)


Якщо Ethereum успішно переключиться на PoS, відбудеться значне зниження денної норми емісії. Це означає, що ефіру буде створюватися менше, тим самим загальний запас монет зменшиться. Як тільки PoS активується, інвестори Ethereum можуть вносити свою частку для перевірки інших транзакцій в мережі. Натомість вони отримають винагороди, виплачені в цій криптовалюті. Це, швидше за все, приверне нову хвилю інвесторів, які шукають активи, що генерують грошові потоки.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах