Ігрові моделі AMD Radeon RX Vega, можливо, все ж, стануть популярними серед майнерів

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD VEGA відеокарта майнінг
236 переглядів
Зовсім недавно, менеджер із закупівель обладнання Overclockers.co.uk, Andrew Gibson ("Gibbo"), повідомив про те, що ігрові модифікації відеокарт AMD RX Vega зможуть видавати порядку 70-100 MH/s без розгону в майнінгу Ethereum. Це, на хвилиночку, майже в 3 рази більше, ніж показують тести AMD Radeon Vega Frontier Edition на даний момент. Якщо ці дані підтвердяться, то відеокарта RX Vega буде приречена на популярність серед майнерів криптовалют, особливо з огляду на їх рекомендовану ціну і можливий хешрейт. Так само це стане поганою новиною для звичайних геймерів, так як дістати таку карту в магазині буде ой як не просто.

Схоже, що хешрейт Vega буде на рівні 70-100 MH/s для однієї відеокарти, і на жаль - це шалено багато - ми спробуємо зробити так, щоб майнери не розкупили всю партію цих відеокарт за перші хвилини зі старту продажів і звичайні геймери змогли придбати собі відеокарту RX Vega за рекомендованою виробником ціною.


, - пише Gibbo.


За даними інтернет ресурсу Videocardz, останні зміни в драйверах дозволять новим RX Vega 64 мінімум вдвічі збільшити продуктивність в майнінгу на Dagger-Hashimoto, в порівнянні з професійними моделями Frontier Edition, які побудовані на тому ж графічному чіпі Vega 10. Виходячи з інформації з обох джерел, варто очікувати, що хешрейт новинки для майнінгу "Ефіру" складе від 60 до 70-100 MH/s без врахування можливості розгону.

Ethereum-хешрейт (епоха 140) на відеокартах Nvidia і AMD:


Щоб уникнути дефіциту новинки на прилавках магазинів, можливо AMD варто сконцентрувати свою увагу на поставках RX Vega 64 з рідинною системою охолодження, які навряд чи сильно зацікавить майнерів, але тоді відеокарти конкурента, в особі Geforce GTX 1080 і GTX 1080 Ti, будуть більш вигідні для звичайного гравця за співвідношенням ціни і продуктивності.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах