Ripple розширює лінійку своїх продуктів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple
302 перегляди
В останні тижні увага криптовалютної спільноти зосередилася навколо ситуації з SegWit і хардфорком Bitcoin, однак і інші криптовалюти представляють нові продукти і функції. Серед них і Ripple, яку, втім, складно назвати справжньою криптовалютою. Основною метою Ripple, з моменту заснування, була заявлена реалізація ідеї переміщення грошей з найвищою швидкістю. Ripple доклала всіх зусиль для створення рішення, що дозволяє банкам ефективно використовувати технологію блокчейну для міжнародних платежів.

На сьогоднішній день в багажі Ripple більше 90 великих клієнтів, 75 комерційних застосувань технології, а також набір стандартів, що регулюють транзакції всередині мережі.

Новий продукт від Ripple - мережа під назвою RippleNet - являє собою еволюційний крок Ripple і включає три нові продукти. Компанія ставить собі за мету розширити мережу користувачів.

XCurrent - це вже існуючий корпоративний сервіс від Ripple, який змінив свою назву. В даний час ним користуються деякі банки і фінансові установи для миттєвої відправки та отримання платежів з двостороннім відстеженням і відправки повідомлень через RippleNet.

Для стандартизації всіх транзакцій в мережі, Ripple використовує спеціальні правила, розроблені спільно з групою консультантів RippleNet. Для масштабування мережі платежів, Ripple використовує власний протокол Interledger. На думку компанії - це єдино-вірний спосіб масштабування мережі в умовах зростаючого попиту.

Наступний на черзі - XRapid, повністю новий продукт, що розробляється для різних платіжних сервісів. Компанія вирішила зайняти нішу недорогих платіжних рішень для торгових компаній, що розвиваються. XRapid використовує токен XRP і на сьогоднішній день знаходиться в стадії розробки.

Заключний проект - xVia, також ще не готовий. Він призначений для відправки міжнародних платежів через банки або платіжні системи впроваджені в RippleNet. xVia пропонує простий інтерфейс, що дозволяє клієнтам відправляти міжнародні платежі з докладною платіжною інформацією та прозорістю.

Уже кілька років Ripple, як напівцентралізована платіжна мережа, прагне зайняти якомога більшу частину криптовалютного ринку. У випадку з банками та іншими регульованими фінансовими компаніями це їй часто вдається саме за рахунок того, що Ripple Labs - зареєстрована в США компанія, що володіє штатною командою розробників, а контрольовані платіжні шлюзи мережі Ripple легко ввести під регулювання в більшості юрисдикцій.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах