100 000 доларів за Bitcoin до 2021 року - прогноз вченого з Гарварду

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
457 переглядів
Ціна за Bitcoin може досягти 100 000 доларів США до лютого 2021 року. Саме такий прогноз дав вчений з Гарвардського універститету, акцентувавши увагу на тому, що це перша цифрова валюта, яка суворо дотримується закону Мура.

Закон Мура (англ. Moore's law) - емпіричне спостереження, спочатку зроблене Гордоном Муром, згідно з яким (в сучасному формулюванні) кількість транзисторів, що розміщуються на кристалі інтегральної схеми, подвоюється кожні 24 місяці.


Вікіпедія

У коментарях для Business Insider, інвестор Денніс Порто сказав, що після аналізу показників Bitcoin, він прийшов до висновку, що це перша валюта, яка розвивається за законом цифрових технологій.

Закон Мура застосовується, в першу чергу, до числа транзисторів в ланцюзі, але може застосовуватися до будь-якої цифрової технології. Будь-яка технологія, яка росте експоненціально (тобто, за законом Мура) має подвоєння часу.Ця заява співпала за часом з встановленням Bitcoin-ом нового рекорду вартості в 3440 доларів США.

Криптовалютна спільнота очікує, що найближчим часом ціна на нього досягне позначки в $ 3500 доларів. Поточні темпи зростання криптовалюти номер один дуже схожі на темпи, які демонстрували деякі альткойни раніше, відразу після активації SegWit на початку цього року, наприклад, Litecoin.

Порто стверджує, що вартість Bitcoin, де-факто, подвоюється кожні вісім місяців з моменту його створення.

Це створює унікальну можливість для інвесторів.


Такий тренд подвоєння, на думку вченого, буде зберігатися до тих пір, поки Bitcoin не стане популярним серед основної маси населення. Природно, що за цей час інші криптовалюти, цілком можуть обійти Bitcoin за вартістю і за ринковою капіталізацією.

У той час як багато експертів роблять позитивні довгострокові прогнози щодо майбутнього Bitcoin, заява про те, що Bitcoin буде коштувати 100000 доларів до 2021 року є найбільш оптимістичною з усіх.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах