Чарлі Лі, засновник Litecoin, зробив заяву

CryptoExplorer         Немає коментарів         Litecoin
336 переглядів
Засновник Litecoin, зробив заяву у відповідь на недавню критику, яка обрушилася на нього в твіттері. У своєму пості на reddit Чарлі Лі розповів, яким бачить майбутнє цієї криптовалюти і яку роль збирається грати при цьому.

Він почав з того, що пообіцяв бути гранично чесним:

Дозвольте мені почати з того, що цей пост, швидше за все, виведе з себе багатьох з вас. Люди купують LTC і є частиною цієї спільноти з різних причин. Мої слова або дії засмутять багатьох з них і якщо чесно, мені все одно.


Чарлі коротко торкнувся історії цієї криптовалюти і її вартості по відношенню до долара:

Якщо ви володієте Litecoin більше 3 років, ви помітили, що він нудний. Якби я сказав, що це не так, я б збрехав. Litecoin, з якоїсь невідомої причини, завжди дуже стабільний по відношенню до долара США і я поняття не маю чому. Всякий раз, коли Bitcoin дорожчає, LTC / BTC падає і коли Bitcoin падає, LTC / BTC трохи зростає. У 99% випадків Litecoin дійсно нудний. Він коштував приблизно $ 4 всі 3 роки! Зараз він виріс до $ 50-45. Я не здивуюся, якщо завтра Bitcoin буде коштувати $ 5000, а Litecoin залишиться на рівні $ 45.


Також він висловився про майбутнє Litecoin:

Я вірю, що коли-небудь LTC подорожчає. Можливо його ціна злетить до $ 400 за кілька місяців, але ніхто не знає, чи трапиться це ... Litecoin доб'ється успіху, якщо люди будуть вкладати в нього свої сили. Проста покупка LTC нічим не допоможе ...


Розробник додав:

Якщо ви думаєте, що я буду просувати LTC, щоб збагатити вас, ви глибоко помиляєтеся. Я працюю не для вас. Ви інвестуєте не в корпорацію, в якій я - виконавчий директор, моєю метою не є заробити для вас (як інвесторів) якомога більше грошей. Децентралізовані валюти працюють не так.


Чарлі Лі не міг не порівняти LTC з криптовалютним «королем»:

Поки Bitcoin - золото, Litecoin залишається тільки сріблом і це не змінити. Вони працюють пліч-о-пліч, але Litecoin ніколи не перевершить криптовалютного короля. Однак, я вже змирився з цим. Якщо ви не згодні зі мною, можете йти і писати про це в своєму твіттері, але як на мене, це просто не має сенсу.


В кінці свого посту розробник написав:

Я вже говорив це, але скажу ще раз. Запитайте себе, не що Litecoin може зробити для вас, а що ви можете зробити для Litecoin ... Вибачте, якщо засмутив вас, але я не змінюся.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах