Зростання 15 цифрових токенів 2017 року склало 100%

CryptoExplorer         Немає коментарів    
369 переглядів
Зростання вартості п'ятнадцяти цифрових блокчейн-токенів, випущених в цьому році, склало, в середньому, 100% з часу запуску. У той же час, акції популярних публічних компаній в США виросли в ціні приблизно на 13% з моменту IPO в 2017.

За підрахунками Bloomberg, цифрові маркери на блокчейні, випущені в цьому році, збільшилися в ціні, в середньому, в два рази з моменту ICO. Ці показники перевищують показники зростання акцій нових американських компаній в цьому році, майже у вісім разів.

Останнім часом я спостерігаю неймовірний попит на токени, - говорить Рон Кваранта, голова асоціації фінансистів Wall Street Blockchain Alliance. - Звичайно, у багатьох випадках, це спекуляції трейдерів, які хочуть заробити швидше, але є і фундаментальний імпульс розвитку. Виникає розуміння того, що ринок цифрової валюти поступово дозріває.


Багато з нових валют демонструють істотну волатильність. Наприклад, токени TaaS, випущені закритим інвестиційним фондом з тією ж назвою, виросли в ціні в два рази за перші п'ять тижнів після випуску, а потім впали на 35% всього за два дні.

Найбільше зростання вартості серед криптовалют, випущених в цьому році, показали токени компанії Edgeless, яка створює децентралізовану ігрову платформу. Віртуальна валюта EDG подорожчала на 500% з моменту першого випуску 30 березня.

Платформі Gnosis, яка займається макроекономічними прогнозами, належить найдорожча криптовалюта цього року - токени GNO, під час першого розміщення, продавалися за ціною $ 52, і з того часу подорожчали приблизно в чотири рази. Капіталізація компанії перевищила $ 300 млн.

Тут багато хайпу і величезна кількість грошей залучається тільки за рахунок того, що створити такі маркери можна дуже швидко, без необхідності звертатися до будь-яких посередників, а купити їх теж досить легко, - каже Нік Томайно, голова венчурного фонду Runa Capital . - Цей процес уже не можливо зупинити.


За даними платформи Coin Market Cap, в кінці квітня загальна капіталізація ринку криптовалют склала $ 30 млрд. 6 червня, цей показник досяг $ 100 млрд, з яких на Bitcoin припадає $ 46 млрд.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах