В Apple схвалили рішення, що підтримує Ripple

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple гаманець Android iOS Toast Wallet
275 переглядів
Останнім часом Apple поступово спрощує додавання нових гаманців для криптовалют. Не так давно, нарешті, Dash з'явився в Apple App Store. Вчора компанія схвалила Toast Wallet, рішення, призначене для користувачів Ripple (XRP).

Більшість користувачів Ripple вже чули про Toast Wallet. Рішення вже протягом деякого часу є доступним для користувачів Android. З іншого боку, отримання схвалення в App Store виявилося досить складним.

Знадобилося близько тижня, перш ніж це питання повернули до розгляду. На щастя, новина позитивна і Toast Wallet тепер є офіційним додатком iOS. Це полегшує користувачам iPhone і iPad доступ до Ripple і їх зберігання.

Toast Wallet доступний на iPad і iPhone


Існує кілька недоліків, коли мова заходить про гаманці Ripple. Особливо для мобільних рішень, в яких більшість людей сьогодні зберігають криптовалюту. Надання людям більшого контролю над своїми фондами - особливо криптовалютними - ніколи не буде поганою ідеєю.

Поки що відгуки про цей додаток виглядають цілком позитивними. Це те, що стосується версії Android. Поки що рано говорити про те, як все буде виглядати для версії iOS. Однак ніхто не очікує серйозних помилок або чогось подібного. Один користувач на Reddit стверджує, що без проблем використовує версію Android протягом декількох тижнів.

Це все позитивні відгуки для гаманця Toast. Це також показує, що тепер у нас є гідне рішення для зберігання Ripple в мобільному гаманці.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах