Новий ccMiner skunk-krnlx fork з покращеною підтримкою алгоритму SkunkHash

CryptoExplorer         Немає коментарів         Nvidia ccMiner
218 переглядів
В мережі з'явився оптимізований програмний майнер для алгоритму SkunkHash-Raptor, призначений для відеокарт Nvidia - ccMiner skunk-krnlx fork (вихідний код). Дана версія майнера з відкритим вихідним кодом підходить для видобутку криптовалюти Signatum (SIGT), про яку стало відомо не так давно.

ccMiner skunk-krnlx fork для відеокарт Nvidia працює навіть швидше, ніж доступні на ринку "платні майнери" для цього алгоритму. На ресурсі розробника доступний тільки вихідний код майнера і немає виконавчих файлів для Windows або Linux, тому ми викладаємо скомпільований для вас за допомогою VS2013 і CUDA 8.0, 32-бітний виконавчий файл для ОС Windows. Ви можете завантажити і використовувати ці бінарники, скориставшись посиланням нижче, якщо у вас проблеми з компіляцією початкових кодів майнера або ж ви не вмієте це робити.


Власники відеокарт AMD можуть спробувати використовувати Prospector miner для поліпшення продуктивності на відеокартах Polaris, однак варто мати на увазі, що цей майнер має закритий вихідний код і доступний тільки у вигляді бінарників.

0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?