AMD випустили офіційний відео-драйвер з виправленням падіння продуктивності на високих DAG-епохах для GPU серії RX 400/500 в майнінгу Ethereum

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD Ethereum відеокарта Polaris майнінг
334 перегляди
Очевидно, що компанія AMD намагається уникнути дефіциту на прилавках магазинів своїх нових графічних відеокарт серії RX Vega, тому робить все можливе для того, щоб допомогти майнерам в актуальності для видобутку криптовалют своїх старих відеокартах серій RX400 і RX500. У зв'язку з чим, AMD випустила офіційну версію драйвера, призначеного для виправлення падіння хешрейту на алгоритмі майнінгу Dagger-Hashimoto (Ethereum).

AMD досить довго працювала над вирішенням цієї проблеми, фактично неофіційна бета-версія драйвера була доступна для скачування вже близько двох тижнів тому. Однак вчора AMD розмістила драйвер на своїй офіційній веб-сторінці.

Radeon Software Crimson Relive Edition Beta For BlockChain Compute


Ми протестували нову версію драйвера від AMD на своїх майнінг-рігах і можемо підтвердити, що драйвер збільшує хешрейт для відеокарт AMD RADEON RX 470/480/570/580 для даної DAG-епохи (а точніше сказати драйвер усуває проблему з падінням хешрейту, пов'язаного зі зростанням порядкового номера DAG-епохи). Хоча ми тестували новий драйвер тільки з відеокартами RX 470/480/570/580, згідно з даними, з офіційної сторінки драйвера, він сумісний з широким спектром графічних процесорів від AMD, починаючи з серії Radeon HD 7x00 і закінчуючи Radeon RX Vega.

Тестування нового драйвера:

ВідеокартаАлгоритмХешрейт (старий драйвер)Хешрейт (новий драйвер)
Sapphire Nitro+ RX 470 4GBEthash27.1 MHS x 1 GPU (5GPU rig = 695 W)29.5 MHS x 1 GPU (5GPU rig = 671 W)
Sapphire Nitro+ RX 470 4GBEthash+Sia Dual27.4 MHS+460 MHS x 1 GPU (5GPU rig = 858 W)29.5 MHS+410 MHS x 1 GPU (5GPU rig = 832 W)
Sapphire Nitro+ RX 470 4GBEthash+Decred Dual27.3 MHS+627 MHS x 1 GPU (5GPU rig = 840 W)29.5 MHS+678 MHS x 1 GPU (5GPU rig = 822 W)
Sapphire Nitro+ RX 580 4GBEthash+Decred Dual 30.5 MHS+900 MHS x 1 GPU (4GPU rig = 650 W)

Спочатку ми провели тест за допомогою майнінг-рігу, зібраного на базі 5 відеокарт Sapphire Nitro + RX 470 4GB в режимах Ethereum minnig, Ethereum + SiaCoin dual minnig і Ethereum + Decred dual minnig, в якому порівняли продуктивність минулої версії драйвера і нового бета-драйвера.

У підсумку, в режимі майнінгу Ethereum, хешрейт рігу вдалося підняти з 135 MHS до 147 MHS (+ 8.8%). Продуктивність в дуал-режимах також серйозно зросла. У зв'язку з чим, можна сміливо стверджувати, що тепер немає втрати продуктивності, в зв'язку з ростом DAG-епох на відеоркартах серії Polaris. Так само, в процесі тестування ми помітили, що енергоспоживання відеокарт у всіх режимах трохи понизилося. Зверніть увагу, що ми використовували в тесті однакові частоти, DCRI і андервольтинг.

В кінці ми перевірили новий драйвер ще на одному майнінг-рігу, в якому було встановлено 4 відеокарти Sapphire Nitro + RX 580 4GB. Багато з вас скаржилися, що у відеокарт серії RX500 було досить високе енергоспоживання і тепловиділення, ми зіткнулися з тими ж проблемами.

Незалежно від того, які програми ми використовували для андервольтингу (Beta MSI afterburner, Trixx, WattTool), енергоспоживання залишалося досить високим. Зрештою, нам вдалося зменшити споживання з налаштуванням драйверів до 130-140 W на карту в дуал-майнінгу. До того, як нам вдалося зробити андервольтмнг, майнінг-ріг з 4 відеокартами Sapphire Nitro + RX 580 4GB споживав цілих 900+ W.

Як вирішити проблему з падінням хешрейту, пов'язаного зі збільшення DAG-епохи в майнінгу Ethereum


  • Завантажити офіційну бета-версію драйвера Beta Driver for BlockChain Compute.
  • Завантажити ATImdag Patcher.
  • Завантажити бета версію MSI Afterburner.
  • Завантажити Display Driver Uninstaller (DDU).
  • Видалити ваш поточний відео-драйвер за допомогою програми DDU (див. Пункт 4) під безпечним режимом (Safe Mode) Windows.
  • Встановити нову версію драйвера (див. Пункт 1).
  • Відразу після установки драйвера і перед перезавантаженням Windows встановіть ATImdag Patcher (див. Пункт 2).
  • Встановіть бета версію MSI Afterburner (див. Пункт 3).
  • Перезавантажте Windows і налаштуйте свій ріг (налаштування частот, андервольтинг і т.д). 

Випуск нового драйвера, який вирішує проблему з падінням продуктивності через зростання DAG-епох на картах Polaris - це дійсно чудова новина, особливо для тих, хто раніше не ризикнув встановлювати неофіційні драйвери. Тепер ви можете спокійно завантажити драйвер з офіційної сторінки AMD і збільшити ваш хешрейт в майнінгу Ethereum і дуал-майнінгу.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах