XMR.To: щоб користувачі могли оплачувати Bitcoin-рахунки в Monero

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Monero
376 переглядів
Сьогодні основна робота з криптовалютами полягає в тому, щоб кожна людина могла ними скористатися. Це стосується більшості альтернативних валют, включаючи Monero. З такими сервісами, як XMR.to, ситуація принципово змінюється. Ця платформа дозволяє власникам Monero оплачувати рахунки Bitcoin за допомогою XMR, без будь-яких додаткових витрат. Така концепція додасть імпульс довгостроковому прийнятті Monero в цілому.

XMR.To може стати корисним сервісом


За останні роки було дуже непросто переконати торговців приймати платежі в Bitcoin. Багатьом компаніям, як і раніше, не подобається мати справу з криптовалютами через їх волатильність. Однак, більшість платіжних систем захищають від волатильності, відразу ж конвертуючи вхідні транзакції у валюту. В результаті, дуже невелика кількість ритейлерів приймають платежі в BTC, але коли справа доходить до альткойнів, ситуація різко змінюється.

Навіть більш-популярні альтернативні валюти, включаючи Monero, адаптуються до роботи з комерсантами. Разом з тим є багато торговців, готових мати справу з XMR прямо зараз. Використання проміжної служби має набагато більший сенс, що і пропонує XMR.to. Сайти, які приймають Bitcoin, непрямим чином приймають і Monero. За рахунок цього, користувачі можуть оплачувати BTC-рахунки в XMR за поточним обмінним курсом без будь-яких додаткових зборів.

Не думайте, що це супутній сервіс Bitcoin або Monero. Це сторонній сервіс, який хоче зробити корисним Monero для звичайного користувача. Використання XMR не спекуляція на ціні і такі сервіси, як XMR.To це доводять. Ця платформа існує вже майже два з половиною роки і сфокусована на тому, щоб дозволити власникам Monero витрачати свої кошти у Bitcoin-торговців.

Завжди цікаво спостерігати за появою таких служб. Багато людей недооцінюють користь різних альткойнів. Monero намагається вирішити проблему анонімності, що змушує ритейлерів з насторогою ставитися до валюти, тоді як Bitcoin прозорий і більш відомий. Проміжні послуги часто є відмінним способом поліпшити ставлення ритейлера до альткойнів без необхідності ведення прямих переговорів. Зрештою, вони як і раніше отримують оплату в Bitcoin, не знаючи, що хтось використовує іншу валюту для оплати рахунку-фактури. Це геніальна концепція, у якої далекосяжні перспективи.

Є ще один момент, який робить цю послугу привабливою - відсутність додаткових зборів. Це нетипово для світу криптовалют, але для операторів цього сервісу має великий сенс. Їх мета - зробити Monero більш зручним, не змушуючи користувачів платити додаткові комісії. Крім того, клієнти не пов'язані з їх індивідуальними платежами, виконаними через XMR.to, за винятком IP-адреси, що використовується при доступі до платформи. Там є багатошарова адреса в TOR, доступна тим, хто вибирає додатковий рівень конфіденційності і анонімності.

З огляду на інформацію вище, XMR.to дійсно має великий потенціал в просуванні Monero в маси. Можливість витратити цю валюту у ритейлерів, які приймають платежі в Bitcoin - великий крок у правильному напрямку. Ми можемо тільки сподіватися, що в найближчі роки ця послуга стане популярною, адже Monero воістину недооцінена. Більш ніж корисний сервіс для спільноти XMR без будь-яких додаткових витрат.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах