Найбільша Bitcoin-ферма у Внутрішній Монголії (фото-добірка)

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Bitmain
162 перегляди
Одна з найбільших Bitcoin-ферм світу, яка належить компанії Bitmain, що розробляє устаткування для майнінгу, знаходиться в китайському автономному регіоні Внутрішня Монголія, в індустріальному парку SanShangLiang, за межами міста Ордос, в 640 км від Пекіна (Китай).

Ферма побудована в 2014 році. Bitmain придбала її в 2015-му. На фермі Bitmain з восьми одноповерхових будівель працюють 50 чоловік і розташовується 25 000 майнінгових пристроїв. У семи ангарах майнять біткойни, у восьмому (4000 машин) - лайткойни.
Щоденний рахунок за електрику може досягати $ 39 000. Тому завод розташований поруч з джерелом дешевої електроенергії - вугільною електростанцією.

У день в світі генерується Bitcoin-ів на 7 мільйонів доларів. У них 4% потужності мережі. Значить їм дістається до $ 280 000 в день при курсі в $ 4000.. Ферма генерує в день близько 70 Bitcoin. Виходить ферма рентабельна навіть при Bitcoin-і за $ 600. Дешевше не окупаються витрати на електрику ($ 39000 і зарплати).

Працівники живуть в триповерховому офісі неподалік. Там у них знаходиться гуртожиток і їдальня. Працівники стежать за станом пристроїв та аналізують проблеми у тих, що вийшли з ладу.

Є мінуси: пилу навколо багато, а тому, іноді, пристрої перегріваються, ламаються. Ремонтують їх шестеро навчених майстрів.0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?