Через 3 роки Ripple буде коштувати 1000 доларів!

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple
369 переглядів
Мережа Ripple швидко зростає. Я вважаю, що Ripple до 2018 року наздожене SWIFT, чому? Менше витрат і швидші транзакції. Я думаю, що Ripple буде домінувати в онлайн фінансах. Більшість початківців потрапляють в один з двох таборів: тих, хто хоче конкурувати з банками і тих, хто не хоче мати справу з банками. Ripple - рідкісний виняток, де хочуть зробити і те, і інше.

Якщо Ripple буде продовжувати свій шлях розвитку, він не просто виб'є Swift з ринку. Він знайде спосіб переміщувати гроші як інформацію.

Ripple буквально підірвав ринок криптовалют, коли в другому кварталі цього року сума транзакцій склала 30 мільйонів доларів. Також був випущений токен, представлений на 25 нових біржах. До того ж Ripple є третьою (після Bitcoin і Ethereum), за ринковою капіталізацією криптовалютою.

В даний час більше 60 організацій в світі використовують Ripple (XRP), включаючи Santander, RBC, UBS і UniCredit. Чи можуть вони помилятися?
Ripple дозволяє банкам відкривати нові можливості для отримання доходу, знижувати витрати на процесинг і поліпшувати обслуговування клієнтів. Досить один раз інтегруватися, щоб отримати доступ до зростаючої мережі фінансових установ і постачальників ліквідності Ripple.

  • 15 з 50 кращих банків працюють з Ripple
  • 30 активних інтеграцій
  • 116 країн, які впроваджують Ripple в банківську сферу

Ripple обробляє більше транзакцій, ніж Bitcoin і Ethereum разом взяті - за 1/100-у вартості за транзакцію, транзакція XRP займає в середньому 3,7 секунди, в той час як для Bitcoin потрібно в середньому дві години. Я думаю, поточне зростання XRP досить велике, але це навіть не 100-та частина того, яким він може бути. Якщо ціна буде дорівнювати $ 10 / 1 XRP, вона легко може вирости до $ 1000.

Ось що кажуть експерти:

Якщо Ripple зможе виконати хоча б половину своїх обіцянок, протягом 10 років він захопить одну десяту світового ринку грошових переказів між банками, ціна XRP не тільки досягне $ 100, але буде набагато більшою. Не забувайте, це відбувається на багатомільйонному ринку фінансових послуг з обсягом щоденних транзакцій в 14 трильйонів доларів.

Джерело: The Market Mogul


Тому не будьте розчаровані в Ripple через відсутність різких стрибків, як у інших альткойнів. Ripple - це довгострокова гра.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах