Spectrocoin: криптовалютна обмінна платформа з можливістю замовити карту VISA

CryptoExplorer         Немає коментарів         Spectrocoin Visa платіжна картка
187 переглядів
Криптовалютна екосистема наповнена спекулянтами, що змушує підприємців замислитися над тим, чи варто їм використовувати криптовалюти як платіжний шлюз для свого магазину. Багатьом процес інтеграції криптовалют здається складним, інші бояться мінливості ціни і, набагато більша частина стурбована юридичними аспектами. Платформа Spectrocoin готова запропонувати рішення як продавцям, так і користувачам криптовалют, які бажають отримати можливість розплачуватися криптовалютами за товари і послуги.

Для продавців сервіс пропонує плагін для Bitcoin-платежів, який можна встановити на будь-який інтернет-магазин, будь-то Drupal, Opencart, WooCommerce чи інші. Можна скористатися наданим API, який робить запити до вашого рахунку і, наприклад, безпосередньо обмінювати монети, які ви тільки що отримали за проданий товар, на вашу улюблену фіатну валюту.

Spectrocoin також виконує завдання криптовалютного обмінника і пропонує 2 основні валюти - BTC і DASH - з можливістю обміну на безліч фіатних валют, будь-то USD, EUR, GBP і інші перераховані:


Можна поповнити баланс фіатними грошима, а потім купити криптовалюту і навпаки. Тут передбачено безліч опцій зарахувати грошей на рахунок: від кредитної картки і банківського переказу (SEPA або міжнародний переказ) до цифрових платіжних шлюзів, включаючи Skrill, Neteller, Perfect Money та інші.

Депозити в криптовалютах надходять швидше, як правило, але тут все залежить від ваших потреб. Можна додати приватний ключ адреси з наявними на ньому монетами і додавати їх на баланс Spectrocoin безпосередньо. Таким чином, вам не доведеться платити комісію мережі і чекати підтверджень транзакції.

Все це стосується і виведення коштів. Ви можете вивести BTC або DASH на будь-яку адресу, а також отримати фіатні виплати на рахунок в банку або навіть отримати їх міжнародним грошовим переказом.


Держателі карток Visa


Що ж стосується власників дебетових карт, то все, що вам залишається зробити, це замовити фізичну або цифрову картку і використовувати її скрізь, де приймаються карти типу Visa. Перш за все, потрібно визначити, які можливості карти вам потрібні. Наприклад, я використовую і фізичні та цифрові версії карт. Фізичні для того, щоб знімати готівку в банкоматах, а цифрові для покупок онлайн. Обидві карти можна пов'язати з будь-якою електронною платіжною платформою, на кшталт Paypal. Вартість карти в пластиці становить всього 8 євро, включаючи вартість доставки, на яку потрібно до 30 днів. У вас буде можливість в будь-який момент переглянути історію платежів, а також завантажити її в CSV або PDF.

Продавши криптовалюту, ви можете зарахувати отримані гроші на картку і використовувати її скрізь, де приймаються картки Visa. До речі, зайві кошти також можна вивести назад і конвертувати в криптовалюту, якщо буде потрібно.

Я рекомендую відразу ж зайнятися верифікацією акаунтів, щоб отримати доступ до більш великих щоденних платежів і збільшити щомісячний ліміт на витрати. Для цього потрібно просто завантажити документ з посвідченням особи, а також квитанцію за комунальні послуги (повинна бути не старша 2 місяців) для підтвердження адреси проживання.
Останнє, але не менш важливе, будь-які валюти можна обмінювати на золото. Не на злитки, звісно ж, але принаймні на еквівалент золота.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?