Cryptonote майнінг-пул Minergate

CryptoExplorer         Немає коментарів         Minergate пули для майнінгу
171 перегляд
Minergate є першим Cryptonote-пулом, який був представлений спільноті ще в 2014 році. Набравши популярність, сервіс додав підтримку безлічі монет і протоколів для майнінгу Bitcoin, Litecoin, Ethereum і т. д.

Більш докладно про технологію Cryptonote можна дізнатися тут.

Відразу після реєстрації можна приступати до майнінгу за допомогою процесора або відеокарти. Скачайте майнінг-клієнт, авторизуйтеся в системі і починайте!


За рахунок опції смарт-майнінг, ваш майнер завжди буде налаштований на найбільш-прибуткові монети. Всередині майнінг-клієнта у вас буде доступ до зароблених коштів і гаманця. Не забудьте вказати кількість майнінг-ядер і потужність відеокарти, яку ви готові виділити на майнінг. Якщо використовувати максимальні потужності, то у вас не буде можливості використовувати ПК через надмірну завантаженість.

MinerGate також пропонує можливість переглядати блоки прямо на сайті і, таким чином, ви зможете відслідковувати ваші транзакції. Крім того на сайті представлений калькулятор прибутковості майнінгу, щоб ви завжди могли зробити потрібні підрахунки.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?