Карта розширення PCI-E 16X з виходом на 8 портів USB 3.0 для GPU-майнінгу

CryptoExplorer         Немає коментарів         expansion card майнінг
503 перегляди
Тепер у майнерів, які бажають задіяти якомога більше відеокарт в своїх майнінг-фермах, з'явилася нова опція. На AliExpress з'явився новий райзер (карта розширення), який підключається в слот x16 PCI-E і розділяє потік даних на 8 портів USB 3.0, в які можна підключати відповідні розгалужувачі x1 PCI-E. Теоретично, це повинно дозволити майнерам підключати до 8 відеокарт в один слот x16 PCI-E, тобто, практично кожна материнська плата стає дружньою з видобутком криптовалюти.

Однак тут важливо враховувати один момент: для працездатності цих карт розширення потрібні материнські плати з опцією Above 4G Decoding (TLOUD) в BIOS. Ця функція дозволяє вирішити проблему помилки 12 "недостатньо вільних ресурсів". Купити таку плату можна в Китаї за $ 100-120, так що її не можна назвати дешевим задоволенням. Вона грунтується на PLX PCI-E Switch, і мабуть, звідси береться і така ціна.
Нам, поки що, не вдалося протестувати цей девайс, але він здається досить цікавим альтернативним рішенням для тих, кому необхідно збирати ферми з кількістю відеокарт більше 6 штук. Тепер коли в нашому розпорядженні є материнські плати, здатні підтримувати 12 і більше відеокарт, за замовчуванням, даний недешевий винахід з Китаю виглядає вже не так привабливо на їх фоні. Навіть не піднімаючи питання стабільності і сумісності, можна з впевненістю сказати, що девайс буде працювати не з усіма материнськими платами. І це особливо стосується матплат без вбудованої опції Above 4G Decoding (TLOUD).

Подивитися, чи придбати карту розширення PCI-E 16X з виходом на 8 портів USB 3.0 можна на AliExpress
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах