Експерт: Вартість Ethereum вже через декілька років досягне 1000 доларів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
421 перегляд
На конференції "Y Combination Demo Day" співзасновник компанії Coinbase, Фред Ерзам, заявив про те, що лише два стартапи зі 130 здатні створити продукт на основі блокчейну.

Протягом декількох років, всередині глобальної технологічної індустрії, виразно видно зростання попиту на блокчейн-технології та програми без центральної бази даних. Величезні технологічні корпорації і фінансові групи, як то Visa, IBM і Microsoft, ведуть активний набір блокчейн-фахівців для розгортання децентралізованих баз даних в рамках вже працюють мереж.

Однак існує гострий дефіцит розробників і фахівців у сфері блокчейн-технологій. Співзасновник Ethereum-стартапу Aragon, Луїс Куенда, зазначив, що в світі залишилося не так багато блокчейн-розробників, які ще не стали мільйонерами.

Я не знаю жодного нормального розробника, наприклад на Ethereum, який би вже не був мільйонером. Вивчення подібної технології нагадує золоту лихоманку і це лише питання часу


, - зазначає Луїс Куенда.

З огляду на різкий стрибок поширення первинних пропозицій токенів, Луїс Куенда заявив про те, що ціна Ethereum, рідного токену для Ethereum-мережі, виросте до 1000 доларів в середньостроковому періоді.

У 2016 році, коли Ethereum коштував 13 доларів, я говорив, що це досить дорого. Сьогодні, коли я своїми очима бачу відмінні можливості для технології, я вже думаю, що це вкрай дешево. Я вірю, що вже через кілька років Ethereum буде коштувати 1000 доларів США


, - підвів підсумок співзасновник Ethereum-стартапу Aragon, Луїс Куенда.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах