Китайський виробник побутової техніки Midea збирається використовувати кондиціонери і телевізори для майнінгу Bitcoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin майнінг
270 переглядів
Midea Group, яка є великим виробником електрообладнання з Китаю, має намір отримати патент на майнінг Bitcoin за допомогою побутової техніки.

Заявка на патент була направлена ще в листопаді минулого року і недавно опублікована Державним відомством з інтелектуальної власності Народного банку Китаю.
У заявці компанія привела список, що складається з ряду побутових приладів, починаючи з кондиціонерів і вологопоглиначів, і закінчуючи телевізорами, в які вона має намір вбудовувати спеціалізовані чіпи для майнігу. Ці прилади будуть з'єднуватися з хмарою і використовувати свої обчислювальні потужності в фоновому режимі.

Витяг з заявки:

Метод включає в себе наступні кроки: забезпечення доступу до мережі для предметів побутової техніки; вхід в акаунт, зареєстрований на сайті для майнінгу Bitcoin, через предмети побутової техніки; налаштування обладнання для майнінг Bitcoin; зберігання Bitcoin в прив'язаному до аккаунту гаманці.


Згідно описаного методу, робота програмного забезпечення для майнінгу не відіб'ється на продуктивності пристроїв, а сама система буде працювати, навіть коли пристрій експлуатуватися не буде. У підсумку «росте функціональність і комерційна цінність побутової техніки». Крім того, власники пристроїв зможуть отримувати додатковий дохід.

Сама концепція не нова і була запропонована кілька років тому такою компанією, як Bitcoin-стартап 21 Inc.

Доцільність отримання патенту на програмне забезпечення також викликає питання. На комп'ютерні програми можна отримати патент, але вони захищені правом на об'єкти інтелектуальної власності. Відповідно до класифікації Державного відомства з інтелектуальної власності, патент на програмне забезпечення видається тільки в тому випадку, якщо воно входить до складу будь-якого обладнання, яке разом із запропонованим кодом є винаходом.

Працівниками Midea Group є 125 000 чоловік. У 2017 році компанія зайняла 450 сходинку в рейтингу Fortune Global 500. Дохід компанії за 2016 рік склав $ 22 млрд, а чистий прибуток - $ 2 млрд.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах