PayPal для криптовалютного світу, або що таке UTRUST

CryptoExplorer         Немає коментарів    
252 перегляди
Компанія в галузі фінансових технологій UTRUST знаходиться на межі створення нової платіжної платформи масштабів PayPal, яка зробить розрахунок криптовалютами стандартом. На відміну від інших проектів такого роду, платіжне рішення UTRUST в однаковій мірі гарантує захист інтересів як клієнтів, так і продавців.

UTRUST - це висококваліфікована команда, яка працює в таких сегментах, як корпоративне управління, B2C-стартапи, платіжні розробки, розвиток блокчейн-технологій і багато іншого. Компанія створила одну з перших платформ обробки криптовалютних транзакцій, яка оснащена функціями захисту клієнтів.

Розроблена з метою заохочення використання Bitcoin і інших криптовалют для повсякденних витрат, платформа UTRUST використовує структуру блокчейну і однойменні токени. Проект об'єднує в собі зручні функції для здійснення угод та операцій, у тому числі гарантії безпеки платежу, обмін криптовалют на фіатні гроші і підтримку різних альткойнів.

Впровадження блокчейн-технології та підтримка криптовалют дає можливість UTRUST запропонувати користувачам великий список переваг. Це включає: зниження ризиків при покупках, швидкість схвалення платежу, низькі комісійні за обмін валют і покупки, підтримка безлічі криптовалют, безпеку зберігання коштів, відсутність чарджбеків, захист транзакцій клієнта, ефективне вирішення суперечок, надання бази продавців з рейтингами, а також децентралізований UTRUST- токен, вартість якого залежить від розвитку самої платформи.

З метою забезпечення ефективної розробки UTRUST анонсували запуск своєї ICO-кампанії. З 28 серпня (4 годині дня за Гринвічем) компанія почне пропонувати інвесторам UTRUST-токени в доступі Pre-ICO. Основна публічна кампанія ICO почнеться 4 вересня. Платформа буде використовувати зібрані кошти для створення ключових партнерських відносин з іншими проектами і завершення розробки свого "PayPal для криптовалют".

UTRUST виклав всі плани розробки в своїй технічній документації. Компанія винагородить тих, хто куплять токени під час ICO. Вкладники зможуть використовувати маркери для здійснення платежів на платформі з нульовими комісійними за транзакцію. UTRUST також розподілить частину зібраних загальних комісійних зборів за зворотній викуп і анігілює зайві маркери, тим самим, збільшивши вартість тих, які все ще знаходяться в обігу. Незабаром нова криптовалюта буде додана на біржові і торгові майданчики, давши можливість торгувати UTRUST-токенами.

Команда UTRUST включає:

  • Нуно Коррея - колишнього інвестора і підприємця в області криптовалют, в якості генерального директора;
  • Філіпе Кастора - дипломованого фахівця з великим досвідом роботи в сфері електронних платежів, в якості директора з інформаційних технологій;
  • Артура Гула - експерта з кібербезпеки і цифрових платежах, в якості технічного директора;
  • Роберто Мачадо - досвідченого підприємця, в якості директора по парадигмі.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах