Як купити криптовалюту Ripple: покрокова інструкція

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple
375 переглядів
Ми вже розповідали, що таке криптовалюта Ripple, чим Ripple відрізняється від Bitcoin, а також в чому плюси і мінуси цієї платформи. Тепер поговоримо про те, як купити Ripple.

1. Заведіть Ripple-гаманець


При використанні гаманця для зберігання Ripple варто записати секретний ключ на листок паперу і зберігати його в безпечному місці, а краще навіть на декілька листків. Пам'ятайте: секретний ключ відкриває доступ до вашого гаманця, тобто до всіх ваших коштів.

Для максимальної безпеки найкраще зберігати Ripple на апаратному гаманці. Слід зазначити, що в кожен гаманець спочатку необхідно внести 20 XRP, як резерв для захисту від низькорівневих спам-атак.

В даний час Ledger Nano S - єдиним надійним апаратним гаманцем для зберігання Ripple і ряду інших криптовалют. Почитати про нього можна тут.

Rippex пропонує повнофункціональне рішення для ПК, сумісний з ОС Mac, Windows і Linux. Ось посібник по установці, налаштуванню і пересиланню в нього Ripple, для зберігання і торгівлі.

На жаль, нині немає жодного надійного і функціонального мобільного гаманця для зберігання Ripple.

2. Знайдіть біржу, яка підтримує Ripple


Купівля Ripple за класичні валюти

Якщо у вас немає Bitcoin, найпростіше купити XRP за допомогою банківського переказу або кредитної карти.

Один з варіантів - купити криптовалюту на біржі Bitstamp. Після реєстрації і надання всіх необхідних документів, рахунок можна поповнити доларами або євро через банк. Як тільки гроші надійдуть на рахунок, ви зможете купити Ripple безпосередньо на біржі. Крім того, Bitstamp дозволяє поповнювати рахунок кредитними картами або обмінювати біткойни на Ripple.

Біржа GateHub також підтримує Ripple. Для покупки необхідно зареєструватися і відкрити рахунок, який можна поповнити за допомогою банківського переказу (біржа стягує комісію в розмірі $ 15). Коли долари або євро надійдуть на рахунок, можна купити Ripple прямо в торговій платформі GateHub.

Купівля Ripple за Bitcoin

У криптоспільноті обмін на Bitcoin вважається найдешевшим способом покупки Ripple. Bitcoin-и можна купити на Coinbase або в іншого провайдера. Потім їх потрібно перевести на біржовий рахунок, який підтримує Ripple і купити криптовалюту.

Найпростіше обміняти Bitcoin на Ripple на Changelly, Shapeshift або Kraken. Крім того, Ripple за Bitcoin можна придбати на Binance, Poloniex, Bittrex і інших майданчиках. Покупці з Японії можуть скористатися біржами Coincheck або Bitbank. У Мексиці працює майданчик Bitso, в Південній Кореї - Coinone і Korebit.

3. Перемістіть Ripple в гаманець


Не варто залишати Ripple на біржовому рахунку, оскільки таким чином ви, фактично, не контролюєте закритий ключ для своїх монет.

Незалежно від того, де і як була куплена криптовалюта, обов'язково виводьте її в свій гаманець. Після завершення відповідної транзакції ви станете повноправним власником Ripple.

Чи варто інвестувати в XRP?


У найближчі кілька років інтерес до Ripple з боку великих банків може значно зрости, оскільки ця криптовалюта служить елементом глобальної мережі, що дозволяє в реальному часі проводити міжнародні платежі і скорочувати витрати. Якщо криптовалюта отримає схвалення з боку банківського сектора, інвестори зможуть непогано на ній заробити. При ідеальному розвитку подій Ripple отримає статус загальноприйнятої світової резервної валюти. Хоча в 2017 році Ripple значно подорожчав, це лише початок тренду.

Але пам'ятайте: високий дохід завжди супроводжує значний ризик. Приймайте виважені рішення і будьте обережні.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах