Розробники Bitcoin Cash представили амбітний план по оновленню криптовалюти

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash
279 переглядів
Розробники Bitcoin Cash пролили світло на свої плани з розвитку третьої найбільшої криптовалюти в світі. Після здійснення форку 1 серпня і виникнення Bitcoin Cash, розробники не поспішали поширювати не тільки загальний план розвитку криптовалюти, але навіть окремі ідеї, щодо оновлення її коду. Потрібно визнати, це в дусі розробників, що стоять за спірною криптовалютою, що з'явилася несподівано для всіх.

На вихідних головний розробник основного клієнта Bitcoin Cash Bitcoin ABC, Аморі Січе, розіслав іншим розробникам листа, в якому закликав їх до застосування агресивних заходів для збільшення пропускної здатності мережі.

Він пише:

Якщо ми хочемо досягти великих масштабів, час від часу нам доведеться робити хард-форк.


Це досить спірний план і багато критиків вже говорять, що розробники не повинні користуватися своєю владою для здійснення хард-форків, з якими згодні не всі учасники екосистеми. Крім того, оскільки такі зміни можуть призвести до розколів і появи нових конкуруючих активів, багато хто вважає, що розробники повинні вибирати шляхи, які дозволять зберегти цілісність мережі.

З іншого боку, прихильники рішення стверджують, що хард-форки дозволяють реалізовувати різнотипні оновлення і дають можливість користувачам робити свій вибір на користь того чи іншого технічного рішення.

Прагнучи підкреслити ці переваги, Січе представив схематичну дорожню карту змін хард-форку, які, як він вважає, приведуть до масштабування мережі, включаючи зміну способу упорядкування транзакцій і обчислення даних блоків.

Існує кілька змін, які цілком очевидні, але малореальні в середовищі, де хард-форки неприйнятні.


І він може бути правий.

Уже з'явилися розбіжності в питанні частоти здійснення хард-форків. Раніше, розробник Bitcoin Classic (сумісного з Bitcoin Cash клієнта) Том Зандер виступив проти великого числа хард-форків: «З кожним хард-форком ми чинимо тиск на екосистему. Краще, щоб їх було поменше».

Чи вирішать розробники робити форк або виберуть якийсь інший шлях, зараз це не найголовніша проблема.

Ведеться активне обговорення зміни алгоритмів майнінгу, оскільки поточні алгоритми заохочують участь майнерів в короткостроковій перспективі, але обертаються серйозними проблемами для мережі вже в середньостроковій перспективі.

Крім того, щоб залучити якомога більше користувачів в свою мережу, розробники прагнуть стримувати зростання комісій, підносячи це як головну перевагу Bitcoin Cash перед Bitcoin, комісії в мережі якого останнім часом відчутно зросли.

Ми хочемо повернутися до нульових комісій в найкоротші терміни


, - каже розробник Bitcoin Cash, Калин Куліану.

Це дозволить людям зекономити. Це те, що міг запропонувати Bitcoin в 2013 році, коли він вперше мені так сподобався.


Він визнає, що такий підхід відкриває можливості для здійснення спам-атак і може, в цілому, негативно відбитися на мережі, проте, всі ці плани виступають ще одним свідченням того, як розробники намагаються виділити Bitcoin Cash на тлі інших криптовалют, в першу чергу на тлі Bitcoin.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах