Ethereum Classic приваблює великих інвесторів фондового ринку

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum Classic
334 перегляди
Деякий час назад, Баррі Сілберт, засновник і генеральний директор Bitcoin та інвестиційної компанії Digital Currency Group оголосив, що 3,6% обсягу емісії токенів Ethereum Classic знаходиться в розпорядженні Ethereum Classic Investment Trust.

Ще в квітні, компанія Grayscale Investments, донька Digital Currency Group, запустила інвестиційний траст - Ethereum Classic Investment Trust, надавши акредитованим професійним трейдерам і інституційним інвесторам безпечний і простий інструмент для інвестування в Ethereum Classic. Також, ще до запуску трасту ЄТС, Grayscale Investments запустив інвестиційний фонд Bitcoin Investment Trust, який допомагає інвесторам безпечно вкладатися в Bitcoin.

У момент запуску, Сілберт оголосив:

Нас надихає Ethereum Classic, оскільки, на відміну від Ethereum (ЕТН), у нього фіксований обсяг емісії і він може виступати в якості розумного контракту і шару для системи мікроплатежів в рамках концепції «Інтернет Речей».


З тих пір, котирування Ethereum Classic на фондовому ринку стрімко ростуть і вже через п'ять місяців фонд Ethereum Classic Investment Trust перетворився у велику інвестиційну компанію на базі Ethereum Classic, з капіталізацією понад 53 млн. доларів США в ефірному еквіваленті.

Ethereum Classic залучає різних інвесторів - як з фондового, так і відкритого ринку, оскільки він, як і Bitcoin, дотримується принципу фіксованої емісії. В останні роки аналітики передбачали можливе зростання курсу Bitcoin до 100 000 доларів і більше, коли емісія Bitcoin досягне своєї межі в 21 млн., якщо таке станеться. У той час, як Ethereum піддається інфляції через свою модель емісії, Ethereum Classic декількома місяцями раніше вирішив піти монетарною стратегією Bitcoin.

Фонд Ethereum Classic, разом з Avricco, координатором проекту ЄТС, підкреслили важливість обмеженості ресурсів як стимулюючого інвесторів фактору. Avricco пише:

Токен - це найважливіший компонент блокчейну, який вибудовує і об'єднує економічні стимули ключових акціонерів, інвесторів і майнерів. Його монетизація тримає в тонусі всю систему і допомагає розвивати екосистему в умовах обмеженого фінансування. У той же час, історія не раз доводила, що стабільна і тривала монетизація неможлива без двох основних характеристик: функціональності і обмеженості.


З моменту зміни монетарної політики і хард-форку, ініційованого фондом Ethereum Classic, попит на криптовалюту виріс і інвестори стали бачити в ЕТС довгостроковий інструмент інвестування і надійний актив. Як і Bitcoin, Ethereum Classic має децентралізовану структуру і стійкий до коливань світового ринку.

До теперішнього часу, лише Bitcoin і Ethereum Classic вдалося створити сприятливу інфраструктуру для інституційних та інших великих інвесторів. З 800 млн. доларів щоденного біржового обігу Ethereum, більша частина припадає на китайський і південнокорейський біржові криптовалютні ринки, оскільки Ethereum поки не створив умов, які б привернули інституційних інвесторів.

Деякі криптовалютні біржі, що підтримують Ethereum, наприклад GDAX (підрозділ Coinbase), оголосили про плани оптимізації торгового середовища для інституційних інвесторів в найближчому майбутньому. Тому, протягом найближчих місяців, Ethereum, Ethereum Classic і Bitcoin зможуть похвалитися значним зростанням ліквідності.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах