Китай заборонив проведення ICO

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO Китай
383 перегляди
Регулятори в Китаї заборонили проведення ICO. Новини про те, що Китай розглядає питання про заборону діяльності ICO, з'явилися минулого тижня. Тоді Комісія з цінних паперів та ф'ючерсів, Комісія з регулювання банківських операцій та інші регулюючі органи зустрілися і розглянули заборону на проведення всіх ICO до тих пір, поки не буде вирішено як їх регулювати.

А в минулі вихідні вступило в силу рішення Народного банку Китаю про заборону ICO.

Організаторам конференції, присвяченої питанням ICO, яка повинна була відбутися в Пекіні, довелося її скасувати. А основні торговельні платформи ICO були проінформовані регулюючими органами про те, що всі ICO тепер офіційно заборонені, оскільки їх діяльність визначається як незаконне збирання грошей.

Один з найбільших обмінників в Китаї BTCChina, який, згідно з місцевими ЗМІ, тільки минулого тижня запустив підтримку ICO, вже працює відповідно до заборони. А платформа ICOINFO припинила торгівлю минулого тижня перед введенням заборони.

Asia Times повідомляє, що крім заборони ICO, яка вже вступила в силу, «Реабілітаційне управління ризиками в Інтернет проектах» випустило постанову, згідно з якою, всі ICO, які були проведені раніше, повинні пройти перевірку відповідних регуляторних органів.

Національна інтернет-фінансова асоціація Китаю раніше попередила інвесторів про те, що деякі ICO використовують «пропаганду, яка вводить в оману» для збору коштів і їх діяльність проводиться без схвалення регулюючих органів, а деякі з осіб, що стоять за ICO підозрюються в шахрайстві.

З початку 2017 року в Китаї було проведено близько 65 ICO, які зібрали близько 2,62 мільярдів юанів (397,19 мільйонів доларів) від 105 000 чоловік.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах