AMD Radeon RX VEGA виявилася ефективнішою від відеокарт Polaris в майнінгу Ethereum

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD Polaris VEGA Ethereum відеокарта
331 перегляд
Минуло вже досить часу після початку продажів флагмана AMD - RADEON RX VEGA і вся доступна інформація про досягнення цих відеокарт в майнінгу говорила не на їхню користь. Однак, сьогодні користувач сайту Reddit під ніком S1L3N7_D3A7H вирішив, схоже, покінчити з цим міфом і виклав в загальний доступ свої досягнення в налаштуванні цих відеокарт під майнінг Ethereum. І схоже, що при правильному підході, з енергоефективності Веги обходять попереднього "короля" в цій дисципліні - середньобюджетні відеокарти AMD на чіпах Polaris.

Домогтися видатних результатів по енергоефективності 43,5 Mh/s на Ethereum, при енергоспоживанні всього в 130 Вт (GPU -104 Вт), автору дозволило зменшення частоти ядра GPU до 1000MHz при пауерліміті -24%, а ось частота пам'яті навпаки була підвищена до 1100Mhz (2200Mhz ). Стокові частоти, нагадаємо, у відеокарти Vega 64 GPU - 1247MHz / HBM2 - 940MHz.


За запевненнями автора, саме така конфігурація на драйвери Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.8.2 видає рекордні показники в майнінгу Ethereum. Так само автор робить ремарку, що на майнінг Ethereum найбільше впливає саме швидкість пам'яті, а не частота GPU, що і дозволило йому домогтися такого результату.

З цим твердженням навряд чи хтось сперечатиметься, тому, що саме за рахунок розгону пам'яті на відеокартах RX480 / RX580 досягалися рекордні показники з енергоефективності майнінгу Ethereum. Також, якщо припустити, що в урізаної версії Vega56 так само буде доступний розгін пам'яті до частоти в 1100MHz, хоча спочатку частота так само як і GPU занижена до 800MHz, то ця відеокарта так само зможе показати результат наближений до 43,5Mh/s при більш низькому енергоспоживанні, за рахунок відключених 8 блоків в GPU. І схоже, що саме цей варіант займе перший рядок по вигідності покупки для збірки рігів для майнінгу Ethereum.
Що б ви розуміли, на скільки новачок обійшов визнаного лідера в майнінгу Ethereum RX480 / RX580, наведемо його показники з розгоном і BIOS-модом:

RX480 / RX580 - 27-31 Mh/s, 100-150Вт, в залежності від моделі та налаштувань.


Якщо взяти рекомендовані ціни виробника на RX580 і Вегу, то різниця в ціні за мегахеш у Веги буде вже значно вище. Ціни на ці карти наводити не будемо, тому що за рекомендованими цінами зараз їх точно не дістати, а ціни що пропонують магазини вже точно не можна назвати гуманними.

Як підсумок можна сказати, що Веги можуть надовго зникнути з полиць магазинів, якщо досягнуті показники підтвердяться іншими ентузіастами майнінгу.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах