Sequoia і IDG інвестують в китайський майнінговий гігант Bitmain

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitmain
125 переглядів
Китайська майнінгова фірма Bitmain має намір залучити $ 50 млн. фінансування за підтримки декількох венчурних інвестиційних компаній.

Повідомляється, що один з найбільших майнерів Bitcoin і виробник обладнання для майнінгу, Bitmain, привертає увагу ряду компаній, включаючи Sequoia Capital, ING Capital і кілька інших гравців, назви яких не розголошуються, з метою поліпшення репутації бренду серед традиційних інвесторів.

Bloomberg також повідомляє, що Bitmain має намір розширити виробництво чіпів на базі штучного інтелекту і встановити майнінгові майданчики в США.

Джерело, ім'я якого Bloomberg не розголошує, повідомляє, що інвестиційні компанії надаватимуть Bitmain консультаційні послуги в області управління компанією в рамках угоди.

Bitmain є другим найбільшим майнінг-пулом в світі. Майнери можуть приєднуватися до нього і виділяти свої обчислювальні потужності, щоб підвищити власні шанси на знаходження блоків.

У момент написання цієї статті на Antpool, а саме так називається майнінговий пул Bitmain, приходиться 15,4% хеш-рейту мережі.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?