Як почати майнінг Storj і наскільки це вигідно?

CryptoExplorer         Немає коментарів         Storj майнінг
195 переглядів
Storj - це децентралізована система зберігання, яка дозволяє безпечно зберігати ваші файли в зашифрованому вигляді. Ніяка хакерська атака не може вплинути на ваші файли, оскільки вони зберігаються в децентралізованій мережі p2p. Я пропоную вам вивчити цю статтю, якщо ви хочете дізнатися більше про те, як і чому працює Storj.

Storj - один з альткойнів, які підкріплені реальним і функціонуючим продуктом. Це не новина, що традиційні служби хмарного зберігання, такі як Dropbox і Amazon, застарівають. Централізоване зберігання не має безпеки і конфіденційності. Ось чому такі стартапи, як Storj і Minebox, набирають популярність так швидко.

Storj призначений для використання звичайними людьми, як ви і я. Вся ідея монети полягає в тому, щоб дозволити простим людям здавати в оренду і отримувати прибуток від невикористаного місця на жорсткому диску і пропускної здатності інтернету. Проте, також можливо зробити спеціалізовані установки для зберігання жорстких дисків Storj.

Коли почати майнити Storj


Якщо ви стежили за Storj, ви, ймовірно, знаєте, що деякі люди скаржаться на те, що потрібно кілька тижнів, щоб здати в оренду більше 100 ГБ місця на жорсткому диску. Це, звичайно, пов'язано з відсутністю попиту, викликаним відсутністю популярності послуги.

Команда Storj знає це і вони роблять кроки для вирішення цієї проблеми. Фактично, одним з найбільших проривів є те, що недавно вони уклали партнерство з FileZilla. Filezilla - популярний FTP-клієнт, який з'явився на світ в 2001 році.

Завдяки партнерству, люди, які використовують Filezilla, скоро будуть ознайомлені з можливістю завантаження і захисту своїх файлів через Storj. Це дозволить рекламувати Storj більш ніж 15 мільйонам чоловік в місяць.

Останнім часом монета Storj привертає все більше уваги. Я вважаю, що Storj неухильно просувається вперед, тому я запрошую вас створити свою ферму для Storj.

Як майнити Storj Coin


Налаштувати ферму Storj легко. Фактично, це одна з причин, чому люди зазвичай надають перевагу Storj. Тому, що він не вимагає особливих навичок для настройки. Подивімося, як це робиться...

Я встановив на свою ферму два жорсткі диски по 3Тб, перший з яких - внутрішній жорсткий диск Western Digital Blue 3TB (WD30EZRZ), а другий - зовнішній накопичувач Seagate Expansion Desktop Drive 3TB з зовнішнім USB 3.0.

Оскільки мій процесор двоядерний, я можу встановити тільки два вузли, два жорсткі диски.

Установка внутрішнього жорсткого диску Western Digital Blue 3TB


 • Спочатку вимкніть вашу ферму.
 • Підключіть жорсткий диск з роз'ємами SATA.
 • Увімкніть ферму.

У більшості випадків жорсткий диск може вимагати форматування, тому вам необхідно буде створити новий розділ NTFS.

У рядку пошуку введіть «розділи диску» (disk partitions) і натисніть на нього.
Після відкриття вікна управління дисками ви отримаєте спливаюче вікно з ініціалізацією диску, виберіть GPT (Таблиця розділів GUID) і натисніть OK.
Після ініціалізації диску місце на жорсткому диску нерозподілене, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть «Новий том» (New Simple Volume), натисніть «Далі», вкажіть ім'я вашого жорсткого диску, дочекайтеся швидкого форматування і наразі це все.


Установка Seagate Expansion Desktop Drive 3TB


Для зовнішніх жорстких дисків установка дуже проста.

 • Перш за все, вам потрібно підключити USB-кабель і кабель живлення до жорсткого диску.
 • Підключіть USB-кабель з USB-портом до материнської плати і включіть HDD ON.
 • Зачекайте пару секунд, щоб Windows відкрила його.
 • Це все.Підключіть жорсткі диски до Storj і почніть здавати в оренду простір HDD


 • Натисніть кнопку «Додати диск».
 • Введіть адресу гаманця Ethereum (гаманець повинен підтримувати ERC-20 токени, наприклад MyEtherWallet).
 • Виберіть розділ жорсткого диску і створіть нову папку всередині, наприклад «Storj3TB», виберіть папку.
 • Виберіть, скільки місця ви хочете здати в оренду і натисніть «Далі»
 • В «Налаштування підключення» (Connection Settings) виберіть «Випадковий» (Random) і натисніть «Далі»
 • Ось і все, повторіть ці кроки з кожним новим HDD який ви додаєте.Додаткові і обов'язкові налаштуванняКалькулятор прибутковості майнінгу Storj


Почнемо з того, що немає точного способу розрахувати ваш дохід в Storj. Давайте не будемо забувати, що неможливо обчислити точну рентабельність видобутку будь-якої криптомонети. Такі сайти, як Cryptocompare, пропонують калькулятори, які дозволяють оцінити ваш дохід, однак очікування рідко відповідають дійсності.

Давайте поглянемо на прибуток, який можна очікувати від здачі в оренду вашого місця на HDD в Storj.

Формула базового доходу становить 0,015 доларів США за гігабайт. Ви отримуєте додаткову суму в розмірі 0,05 доларів США за кожен скачаний GB. Це означає, що, здаючи в оренду 100 ГБ, ви отримаєте 1,50 долара США на місяць, якщо власник даних не скачував свої дані.

Це означає, що для отримання щомісячного доходу в розмірі не менше 90 доларів США вам доведеться здавати 6 ТБ місця на жорсткому диску.

Існують також витрати на електроенергію. Згідно з розрахунками, ПК споживає близько 75 Вт, з огляду на те, що його жорсткий диск обертається. Якщо ви використовуєте свій комп'ютер дві години на день, то Storj заплатить вам тільки за решту, тобто за 22 години. У цьому сценарії витрати на електроенергію становитимуть в середньому 5,94 доларів США на місяць при ціні в розмірі 0,12 $/КВт.

Це означає, що здавати менше 400 ГБ місця на диску не вигідно, оскільки ви використовуєте свій комп'ютер в середньому дві години на день і дозволяєте йому працювати зі Storj протягом решти 22 годин в день. Тепер, якщо з якоїсь причини ваш комп'ютер вже працює 24 години на добу, то виділення простору на жорсткому диску для Storj призведе до чистого доходу.

Прибутковість майнінгу Storj


Хоча вказана формула видається досить простою та чесною, важливо пам'ятати, що вам платять за кожний фактично зайнятий ГБ, а не за кількість ГБ, яку ви надавали для здачі в оренду. Це означає, що ви можете призначити 6 ТБ для Storj, але вам буде виплачено тільки суму за простір на диску, який фактично використовують люди, який може складати всього близько 100 ГБ в перший місяць. Знову ж таки, я очікую, що це зміниться найближчим часом після того, як Storj повністю інтегрується в Filezilla. Подивимося...

Отримано
Простір в оренді
Дата

Дата початку
19 серпня 2017
0 STORJ
HDD A: 2.78GB – HDD B: 2.26GB
28 серпня 2017
0 STORJ
HDD A: 632.82GB – HDD B: 113.54GB
13 вересня 2017
3.08620393 STORJ
HDD A: 633.65GB – HDD B: 115.04GB
19 вересня 2017

Оновлено STORJ Share Gui до v7.0.2
21 вересня 2017
16.70426564 STORJ
HDD A: 653.83GB – HDD B: 150.59GB
19 жовтня 2017
Всього: 19.79046957 STORJ

Починаючи з 19.08.2017


Примітка. Я помітив, що зовнішні жорсткі диски отримують більше контрактів, ніж внутрішні і це зрозуміло, чому саме так. Однак тенденція реальна і стійка, тому я враховую це для майбутніх дисків у моїй фермі.

Як працюють вузли


Вам не потрібно збільшувати прибуток в Storj за допомогою ПК з багатоядерним процесором. Кожен процесор вважається вузлом, тому двоядерний процесор надасть вам два вузли.

Це було неможливо до недавнього часу, коли розробники додавали опцію для управління виділеними ресурсами і таким чином запустили кілька вузлів на одному ПК, залежно від кількості ядер.

На завершення

Storj - це проект, який розробляється командою професіоналів. Іх ціль - надати людям доступ до децентралізованого зберігання файлів. Мені подобаються кроки, які вони роблять для досягнення цієї мети. Якщо партнерство з Filezilla запрацює, то проблема попиту, швидше за все, буде вирішена.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?