Запущена тестова мережа для проекту Raiden, рішення для масштабування блокчейну Ethereum

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
381 перегляд
Для проекту Raiden, пропонованого рішення щодо масштабування бокчейну Ethereum, необхідного для прискорення платежів і зниження комісій, була розгорнута тестова мережа. Оголошення про це було опубліковане на сторінці Raiden на GitHub вчора. Створення тестової мережі має важливе значення, оскільки вона дозволить перейти до наступного етапу розвитку проекту, після якого код буде запущений в основній мережі Ethereum.

Питання масштабування мережі останнім часом турбує не тільки розробників Bitcoin, але і розробників другої найбільшої за капіталізацією криптовалюти. Разом з ростом кількості користувачів зростає кількість транзакцій, пропускної спроможності для обробки яких не завжди вистачає. У мережі Ethereum періодично спостерігаються різкі сплески активності, в зв'язку з використанням в ній ICO, в результаті чого учасники самих ICO і інші користувачі відчувають труднощі при відправці транзакцій.

Розробка проекту Raiden ведеться з 2015 року. Він повинен статтю частиною більш масштабного рішення. Розробники Raiden керуються прикладом Lightning Network і збираються винести велику частину транзакцій за межі блокчейну Ethereum за допомогою альтернативної пірингової мережі платіжних каналів.

Рішення дозволить у багато разів збільшити пропускну здатність мережі, аж до мільйона транзакцій в секунду. Також Raiden дозволить обмінювати токени і включає в себе API для підключення децентралізованих додатків.

Багато користувачів Reddit позитивно відреагували на останні новини про розробку проекту, але деяких з них турбує проблема централізації, тому як Raiden в своїй системі буде використовувати платіжні вузли.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах