П'ять, можливо, найперспективніших альткойнів 2017 року

CryptoExplorer         Немає коментарів         Gnosis Wings Zcash Golem Stratis
421 перегляд
2017 - відмінний рік для розвитку криптовалют, так багато цікавих проектів з'являється, що їх просто складно відстежувати. Нещодавно ми писали про деякі альткойни. Тепер давайте розглянемо п'ять найбільш перспективних новачків, чиї позиції швидко ростуть.

Wings [WINGS]


Однією з перших криптовалют, що з'явилися в цьому році стала монета Wings. З січня по червень її популярність йшла то вгору то вниз, недавно стабілізувалася при ринковій капіталізації в $ 56 млн.

Заснована в Швейцарії, Wings надає необхідні інструменти для створення і просування децентралізованих проектів. Вони використовують смарт контракти і прогнозують ринки для оцінки проектів.

Gnosis [GNO]


Далі - добре відома монета Gnosis. Вона з'явилася в лютому і незабаром досягла високого рівня попиту, але трохи відступила з травня. Тепер монета вийшла на ринкову капіталізацію в розмірі близько $ 295 млн.

Її платформа «crowdsourced wisd» дозволяє будь-кому спекулювати на будь-яких майбутніх подіях і отримувати винагороди за точні прогнози. Gnosis також надає свою власну платформу для створення DApps.

Zcash [ZEC]


На третьому місці в нас Zcash з ринковою капіталізацією в $ 378 млн. Ця криптовалюта вперше з'явилася в жовтні 2016 року, але її популярність ніколи не була досить високою до березня 2017 року.

Zcash - перша відкрита і загальнодоступна (інклюзивна) фінансова система, де вам не потрібні спеціальні знання по криптографії. Вона використовує спеціальний доказ zk-SNARK, що дозволяє мережі безпечно надавати сальдо по "бухгалтерських книгах" без розкриття сторін.

Zcash шифрує інформацію про платежі і використовує новий криптографічний метод для перевірки їх дійсності. За словами розробників, цей підхід дозволяє усім учасникам відправляти повністю анонімні транзакції.

Golem [GNT]


Друге місце займає ще одна березнева криптовалюта Golem, що досягла позначки в $ 400 млн. 20 березня вона стала 13-й найціннішою цифровий валютою, її популярність стабілізувалася в квітні.

Крауфандінг Golem став другою найшвидшою в історії криптографії подією - $ 8 600 000 за 29 хвилин. Golem планує стати величезною глобальною мережею, надзвичайно потужною і на 100 відсотків відкритою. Це також може допомогти в обчислювальній роботі криптографії.

Stratis [STRAT]


І, нарешті, золото йде до Stratis. Ця криптовалюта стала однією з топових новинок квітня, відразу після виходу на ринки. В останній тиждень травня його ринкова капіталізація зросла до $ 1,070 млрд.

В даний час Stratis входить в десятку кращих криптовалют на CoinMarketCap. Ця потужна блокчейн платформа має унікальну функцію - вона пропонує можливість кодувати власні децентралізовані додатки на C#. Це відкриває безліч можливостей для розробників.

Більш того, Stratis дозволяє організаціям створювати приватні блокчейни. Вони реалізуються у вигляді сайдчейнів, які повністю інтегровані з головним блокчейном Stratis.

Шлях далі

Це короткий список, він не дає повний огляд поточного стану криптовалютного ринку. Але популярність різних криптовалют не постійна, і ці рейтинги можуть змінитися дуже скоро. Попереду ще півроку, так що можна очікувати появи нових проектів.

P.S. Стаття має суто ознайомчий характер і не є прямим закликом до купівлі альткойнів або вироблення певної стратегії.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах