Збирайте на пенсію в Bitcoin Cash, Litecoin і Ethereum Classic

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash Litecoin Ethereum Classic Bitcoin Ethereum Ripple
226 переглядів
Самостійні криптовалютні пенсійні рахунки Bitcoin IRA під захистом гаманців BitGo, що підтримують електронний підпис кількох осіб.

Bitcoin IRA - компанія в Лос-Анджелесі, що дозволяє американцям інвестувати в криптовалюти в рамках пенсійних рахунків, схвалених податковим управлінням США - додала в свою корзину Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC) і Bitcoin Cash (BCH).

Bitcoin відкриває нам доступ до нових інвестиційних можливостей, а інші криптовалюти лише розширюють цей потенціал і підсилюють загальний тренд


, - зазначив Кріс Кляйн, операційний директор Bitcoin IRA.

Цінність криптовалют не обмежується вартістю тієї чи іншої монети, за ними стоїть технологія, яка зробить революцію в нашій фінансовій системі. Ми з радістю пропонуємо нашим клієнтам можливість заробити на цій технології і створити пенсійний портфель з Bitcoin і іншими криптовалютми.


Зараз Bitcoin IRA дозволяє інвестувати в шість криптовалют: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Ripple, Litecoin і Bitcoin Cash; Користувачі можуть перевести всі пенсійні накопичення в одну монету, або в різні у відсотковому співвідношенні. Всі криптовалютні інвестиції розміщуються в гаманці BitGo з посиленою перевіркою безпеки: всі три ключі зберігаються за принципом холодного зберігання, тобто вимагають фізичного доступу до інформаційного носія.

Раніше на цьому тижні, Bitcoin.com оголосив про підтримку Bitcoin Cash і його інтеграції в гаманці компанії. Очолює її Роджер Вер, відомий також як «Bitcoin-Ісус». Він назвав цю подію «прекрасним кроком на шляху до популяризації» нової валюти.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах